Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hány fokig lehet szigetelni?

Hány fokig lehet szigetelni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk leszigetelni kivülről a házat, de csak novemberben lenne rá pénzünk.
2011. okt. 10. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Október 15 és Április 15 között kinti munkákat nem kezd el egy igazi szakember,mert lutri,és ezzel szerintem meg is válaszoltam a kérdésedet.
2011. okt. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 fok és feletti hőmérsékleten köt a ragasztó. Tehát ha novemberben lesz még jó idő, megcsinálhatjátok. Az éjszakai fagyokkal azonban vigyázni kell, mert a szigetelést kívülről is le kell kenni ragasztóval ( a dryvit hálót rögzítik így a hungi lapokhoz).
2011. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi a napokban csináltattuk meg és 8 centis hungarocellt használtunk.

még jó időbe nem árt megcsináltatnod

2011. okt. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk tavaly nagyon pengeélen táncolt a dolog, mert decemberre jutott addig az építkezés, hogy bele lehetett kezdeni. Akkor több szakembert is megkérdeztem és azt mondták a polisztirol felrakással nincsen gond, de a ragasztót, ha nappal nem fagy és éjszaka is csak pár fokos minusz várható, akkor úgy szokták csinálni, hogy délelőtt dolgoznak és estig megköt annyira, hogy éjszaka sem lesz már baja. Hátha szerencsétek lesz és olyan idő lesz, mint tavaly, akkor simán meg lehet csinálni még decemberben is, nemhogy novemberben.
2011. okt. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kivárnám a tavaszt. Inkább várok minthogy egy csomó pénzt kidobjak az ablakon.
2011. okt. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!