Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire jó minőségűek a...

Mennyire jó minőségűek a Tescos barkácsgépek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 07:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Nem ismerem az általad írt márkát(nekem Kress van).

A dekopírfűrész az a szerszám,amiből szerintem ne vegyél olcsó gépet!

Ha akarsz egy íves vágást,vagy egy nyílegyenest,egy olcsó géppel az illesztési pontatlanságai miatt lehetetlen lesz szép vágás vele.Viszi a fűrészlapot minden felé,csak jól nem.

Ha pl.egy bútorlapot vágsz egy rajz alapján,a hátulja akár mm-kel is nagyobb,vagy kisebb lesz.

2011. okt. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

KEVÉS PÉNZ....KEVÉS ZENE. Szóval mind Kinai sz.r Ha nem csak egy alkalomra kell akkor vegyél márkás gépet.

Azoknak van szervíze és alkatrészutánpótlása is!!! A Tescosoknak még az sincs!

2011. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Narancssárgát ne vegyél, az a legrosszabb.... (Bár ezt valószinű az OBI-ban vettem.

A sarokköszörű nagy rázza a kezet, hamar zsibbaszt.

A fúró állandóan füstszagot produkál, nem merem használni.

Én egy teszkós TIP-et használom régóta, ez jó.

Dekopírból Sparky-t már 10 éve (elég sokat), ez is olcsó teszkós, ez nagyon szeretem (bútorokat, hintalovat, gyerekjátékokat építettem, elég sok alakos kivágásom volt.)

2011. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Nem minden sz...r, ami kínai. Számos német cég beszállítója Kína. Nekem vannak nagyon sz... és igen jó kínai eszközeim.

DEKOPÍRHOZ csak márkás lapot (vastagot) érdemes használni.

2011. okt. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Utolsó! Persze, ez nyilvánvaló és nem is vitatta szerintem senki. Ma már szinte mindent Kínában gyártanak. Sőt, a márkás dolgok egy jó rész is kínai gyártósoron készül.

Kínában is tudnak minőséget gyártani, ha azt kérik tőlük.

2011. okt. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 kkovax38 ***** válasza:
A nevében is benne van. Bárhol veszel nem csak a Tescoba, a barkács gép csak házilag használatra készültek. Ipari célokra gyenge.
2011. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 kkovax38 ***** válasza:
A dekopír is csak házi barkácsolásra alkalmas. Évekig használhatod, de csak módjával. Munka közben ha melegséget vagy szagot érzel, azonnal pihentetni kell, míg a jelenségek elmúlnak, kb. 1-2 órát. Utánna újból használhatod.
2011. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Mindegy hogy,hol veszed meg és mit az 99%-ba kínai!Megvettem 1 Bosch sarokcsiszolót nem a legolcsóbbat és amikor 2 év után csak szénkefe kellett hozzá akkor a szervizben azt mondták hogy,hiába márka ezt is a kínaiak gyártják csoda hogy,idáig bírta.Hát ezért is mindegy hogy,olcsó vagy drága.
2011. okt. 17. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 adamze válasza:
Nekem van egy, nem a narancs sárga hanem a szürke kivitel, asszem 500W-os elég erős, és eddig nem volt vele baj, igaz nem hajtom agyon, egy hibája talán van a fűrészlap rögzítő részt agyig kell húzni h ne forduljon ki a lap erősebb használatnál. Azzal lehet dobni az egészen h jó minőségű fürészlapot veszel hozzá, és viszonylag nagy fordulaton használod - (van vagy 5-6 fokozat rajta, valamint a fűrészlap dőlése is állítható 3 féleképp)- ez nagyban megkönnyíti a vágást, kis gyakorlással akár alakot is tudni fogsz vele vágni, bár talán precíziós munkákhoz elkél egy valóban jó minőségű gép.
2011. okt. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Azért én a Boschra se mondanám, hogy egy világbajnok márka lenne. Főleg a zöld burkolatúakra.

Egyébként pont a Boschnak van Miskolcon is gyára. Pár hónapja vettem egy ütvefúrót, azon az áll hogy "made in Hungary". De nem hiszem, hogy amit Kínában gyártanak Bosch, az annyival rosszabb lenne, csak a felirat miatt.

Ugyan az a szabvány, ugyan az a gyártósor, ugyan az a minőségellenőrzés. Csak pár ezer kilométerrel arrébb van. A "xangchingfang" fantázinevű gépek elhiszem hogy rosszabb minőségűek, mert ott se liszensz, se európai irányítás, minőségellenőrzés...

2011. okt. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!