Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi legyen benne? Saját készíté...

Mi legyen benne? Saját készítésű. A többi lent!

Figyelt kérdés

Adventi naptárat szeretnék csinálni de nem akarok venni semmit hanem saját készítésűt akarok belerakni. De nincs ötletem! Olyat szeretnék ami otthon gyorsan elkészíthető mégis szép! MINDEN ÖTLETET SZÍVESEN FOGADOK!

A válaszokat előre is köszönöm


2011. nov. 12. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Kinek lesz az adventi naptár? Gyerek-felnőtt/fiú-lány?


-fonott vagy csomózott karkötő

-hűtőmágnes(kép+mágnes,só liszt figura+mágnes)

-kulcstartó

-gyöngyfűzött ékszerek

-díszdobozka szalvétatechnikával

-kis papír széle megégetve kis versike,idézet rajta

2011. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Anyának mert ő csinált nekünk adventi naptárat és háát én is csinálok neki! Köszönöm az ötleteket azért még jöhetnek!
2011. nov. 12. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Az nlc-n olyat olvastam, ami gyereknek szóló "szolgáltatás"-okat tartalmazott a szülőtől cetlikre írva, pl. ma játszótérre megyünk, ma társasozunk együtt stb. Nekem nagyon tetszett. A te esetedben olyanokat tudok elképzelni: Anya, ma én/mi mosogatok/unk (kipakoljuk a mosogatógépet), kiteregetem a kimosott ruhát, meghívlak az adventi vásárba egy sétára vagy forralt borozásra stb. Te ismered, mivel szerzel neki örömet.
2011. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jó ötlet!
2011. nov. 30. 17:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 30. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!