Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ennek is örülni fognak karácso...

Ennek is örülni fognak karácsonykor?

Figyelt kérdés
Nem nagyon van saját zsebpénzem és nincs is ötletem,hogy mit vennék karácsonyra.:( Arra gondoltam,hogy ami van maradék pénzem azt színes papírokra,egyéb dekorációs dolgokra költöm és abból készítek ajándékot. Pl. mindenkinek egy dobozka amiben van valami kis origami vagy gyöngyfigura amit én is megtudok csinálni. Tudom,hogy a csak szándék számít,DE:Mi a véleményetek az ötletről,ugye ez nem túl gyerekes?
2011. nov. 14. 16:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén? Nyilvánvalóan senkinek nem ez a szíve vágya, ez kb a kacatok kategória. De ha szeretnek téged, akkor örülni fognak neki, csak mert tőled van, mert gondoltál rájuk, mert szeretettel adod.
2011. nov. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Szerintem ne gyöngyfigurát csinálj,hanem gyöngyből készíts karácsonyfadíszt. Nem túl bonyolult (pl. egy csillag),és feltudják tenni a fára. Ha szétnézel a neten biztos találsz valami ilyesmit. Én unokahugomtól kaptam ilyet mikor 10 éves volt (ennek már 6 éve),és a mai napig felteszem a fára jól látható helyre.

2011. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

igen,töbször is csináltam már,lehet hogy akkor inkább olyat fogok. meg csináltam még papírból csillagokat,szívet:

http://www.youtube.com/watch?v=5SegnxVTkds

http://www.youtube.com/watch?v=u4Woj9oP3AI

http://www.youtube.com/watch?v=nnV262Egucw :)

2011. nov. 14. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon klassz :)
2011. nov. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én tavaly karácsonyra sógyurmából készült pici karácsonyfa díszeket készítettem.(Angyalkát,Hóembert,Karácsonyfát). Mindenkinek 1-1et készítettem mindegyikből és egy vattával kibélelt papírdobozban szépen becsomagolva adtam oda, nagyszüleimnek,nagynéniméknek és szüleimnek stb. Mindenki teljesen oda volt érte! :) Ha gondolod, előkeresem a kis diszeket és privibe elküldöm a képeket.:) Tavaly is fenn lógott a fán és idén sem lesz ez másképp!!

Idén én mézeskalács figurákat szeretnék készítgetni, szépen diszitve(akár nevet ráírni vagy valami személyeset.:)

17/L

2011. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

10.52:

Ez jó ötlet,én még csak modellmasszával dolgoztam,de az nem annyira jött be,meg mindig kiszárad... Ha jól tudom akkor a sógyurmát azt házilag kell elkészíteni,nem? Lehet,hogy megpróbálom. Ja,és várom a képeket..!! ;)

2011. nov. 16. 14:52
 7/13 A kérdező kommentje:
De annyi biztos, hogy a dobozt már megcsináltam! :))
2011. nov. 16. 15:05
 8/13 anonim ***** válasza:
igen házilag kell a sógyurmát. pontosan nem tudom hogy hogyan, de kell bele liszt, víz, só:) hát a lány családtagjaidnak csinálhatnál süthető gyurmából vmi fülbevalót, vagy medált.
2011. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

A képeket igyekszem elküldeni a héten még meglesz ;)

A sógyurmát házilag kell igen..interneten néztem hozzá "receptet" Én radiátoron kb. egy hétig szárítgattam a kis figuráimat aztán kifestettem őket sima temperával :) A süthető gyurmát még nem próbáltam :D

2011. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Rendben.:) Még az lenne a kérdésem a sógyurmával kapcsolatban,hogy neked melyik recept vált be? Találtam egy párat az interneten,de nem tudom mi a különbség köztük,v. melyik a jobb...
2011. nov. 17. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!