Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehetne gyönyörűen...

Hogy lehetne gyönyörűen kidíszíteni a lakást karácsonykor?

Figyelt kérdés
Mert eddig csak fát állítottunk, és koszorút készítettünk, de idén szeretnék egy igazán mesebelien kidíszített házat. Ti hogyan szoktátok? Hol találhatok ötleteket?
2009. dec. 1. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pl. tavaly vettem ilyen lógos mikulásos díszeket, akkor a polcra ültettem porcelán mikulást. Az ablakra is szoktam feltenni hóember meg mikulás táblácskákat. Ja, és imádom a beltéri fényfűzéreket. Van egy hosszú bárpultunk és annak az elejére felragasztom, és világít egész éjszaka. Van kintre akaszthatós mászós mikulásom is. Meg persze a fa. Minden évben jó nagyot veszünk, és általában két színnel díszítem.
2009. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az ablakokba szoktunk tenni fényfüzért, és az ajtók köré teszünk fenyőgirlandot. A polcokon és asztalokon lévő dísztárgyakat is kicseréljük ilyenkor karácsonyi asztaldíszekre. Arra vigyázz, hogy egymással összeillő dolgokat tegyél ki, fényfüzért és girlandot pedig ne kínai vackot vegyél, mert attól nem mesebeli lesz a lakás, hanem bóvli. Én még az IKEA-ban vettem, biztosan most is van többféle.
2009. dec. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi is az ablakba szoktunk kirakni fényfüzéreket, belülre meg girlandot, de szerintem a beltéri fényfüzér nagyon szépen tud kinézni. Gyújthatsz gyertyát is, az is hangulatossá teszi a lakást. Na meg, ha van lépcsőtök, akkor a kapaszkodót is kidíszítheted girlanddal. Remélem segítettem.
2009. dec. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!