Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dolmar láncfűrészek mifélék?...

Dolmar láncfűrészek mifélék? Minőségre gondolok meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Használhatók rendesen? Vagy bovli vacakok? Nem vagyok ezzel a márkával tisztába... Benzines fűrészről van szó. Milyen gyártmány ez?
2011. nov. 24. 19:34
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
0%

én sem ismerem de ha jó láncfűrészt akarsz olcsón otthoni munkára akkor az oleo mac-ot tudom javasolni.

én ugyan sthiles vagyok de haverommal is oleo-t vettetem és a volt meló helyemen is az volt és bírta a strapát.

2011. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom a Dolmar a Makita "testvére"


A Makita pedig jó márka.

2011. nov. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Sthiles vagy de még egyszer se tudtad rendesen elolvasni, hogy az S T I H L és nem S T H I L.
2011. nov. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 dirtboy ***** válasza:
51%

ma 15:21 jaj de ügyes vagy hogy észrevetted hogy hamarabb gépeltem be a H-t mint az I-t,enged meg hogy online vállon veregesselek hogy milyen ügyes vagy.

szerintem erre tedd fel az egész életed hogy itt köss bele az emberek elírt szavaiba és mellé a kérdező kérdésre meg ne válaszolj, csak okoskodj.

2011. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Ó köszönöm :) de tudom, hogy ügyes vagyok.
2011. nov. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%
A Dolmar ugyanolyan nagy múltú cég, mint a Stihl, Kb. egyszerre alapította őket egy-egy német iparos. 192?-valahányban. Egymás versenytársai voltak mindig is, jó márka mindkettő.15-20 éve a Dolmart megvette a Makita, nem rontotta le a minőséget.
2011. dec. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 geza81 ***** válasza:
73%
Igen használhatóak sőt nagyon is!!! Nekem Egy Makita-dolmárom van és nagyon szuper erős gép.. Merem ajánlani neked..
2012. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2012. máj. 28. 09:24
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Én 15 éve vettem az első láncfűrészemet, egy 23 as Stihl.

Hihetetlenűl sokat kapott, nem is tudom hány tonna fát vágtam vele össze, nagy jó volt. Akkor 98 ban 125 ezer forint. Most vettem egy új Stihlt mivel már ideje volt ujat venni, de nagyot buktam vele mintha nem is Stihl lenne nincs alapjárat, a legnagyobb fordulaton kell pörgetni hogy vigye kehel egyszóval szar.

De hallottam is hogy a mostaniak nagyon szarok, nem ajánlom a Stihlt.

2013. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Dolmar és a Makita ugyanaz, vagyis nagyon jók. Én Stihl 211c-be vettem, és előtte megkérdeztem egy szerelőt hogy melyikek jobbak, és persze hogy a Stihlt és a Husqvarnat ajánlotta először de még mondott egy párat (Makita, Dolmar, Solo, Jonsered, Partner, McCulloch) hogy ezek is nagyon jók. De amelyek már 150 euro felett vannak, azok szerintem már jók.
2014. ápr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!