Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Dolmar láncfűrészek mifélék?...

Dolmar láncfűrészek mifélék? Minőségre gondolok meg ilyenek.

Figyelt kérdés
Használhatók rendesen? Vagy bovli vacakok? Nem vagyok ezzel a márkával tisztába... Benzines fűrészről van szó. Milyen gyártmány ez?
2011. nov. 24. 19:34
1 2
 11/14 Cápeti085 válasza:
0%
Ms211 emvan.Meglájuk Meddig bírja.Mos csörög kicsit a dugó lassan kap egy generát.Meglátjuk.Én ezt a dolmárt még embernél nem láttam.Pedig néha javítunk fűrészt.Inkbb makita szokott lenni.Én mondjuk sokallom rá hozzá 22 ezresért a olaj szivattyút.Még ha nagyobb gép akkor is.
2016. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 nagy gyuri válasza:
Meg bizhatóak,de pár dolgot tisztázni kellene mert nagy a keveredés.1:SACHS,ez volt az első amilyen néven forgalomba került ez német típus.2:SACHS-DOLMAR,ez is német és még igen jó ,erős strapa biró fel veszi a versenyt bármelyik márkával.3:MAKITA.Ez a cég vette meg a korábban le irtakat,hogy a Makita láncfürészben milyen nem tudom ,de gondolom nem lehet egy rossz típus https://www.youtube.com/watch?v=cakeViOYR6M,ez 120-as nekem 117-es van és hidd el jó gépek
2017. márc. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 nagy gyuri válasza:
Ezt akartam mutatni itt van hang is ,na milyen? https://www.youtube.com/watch?v=Dh_gXsCpDz4
2017. márc. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az eredet történeten felül érdemes megfigyelned a használt piaci árakat és levonni a tanúságot józan paraszti ésszel.Megfigyelheted többek közt ,melyik gép tartja jobban az árát melyik eladhatóbb és utána nézz körbe az alkatrészpiacon .Véleményem szerint ha újat veszel szeretni fogod,jól mennek szép a hangjuk most már jól is néznek ki ,ha viszont garancián túl elromlik 2x annyit fogsz fizetni az alkatrészért mint más a stihl alkatrészért és ha 6 évesen el akarod adni jó eséllyel csak olcsón veszik meg.10 éves Ms 261 kb 100-115 ezer a piacon,dolmar 5000 45-55 ezresért a tied lehet.
2019. nov. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!