Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen szerszám vagy segédeszk...

Milyen szerszám vagy segédeszköz az, ami egy kőműves-burkólónak megkönnyíti a munkáját illetve nem létszükséglet, de hasznos?

Figyelt kérdés

Karácsonyi ajándék filó van... Neki mindene megvan ezért nem gondolok barkács-szerszámkészletre vagy ilyesmire,hanem valami "luxus" dologra,ami nem feltétlenül kell,de tuti segítség egy ilyen munkához...


1 ötletem van:speciális térdvédő /mert az szokott is Neki fájni:(/. De a hozzáértőknek remélem van több is,tehát további ötleteket várok! Akármi... Köszönöm.


2011. dec. 16. 20:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Van Neki olyan keverőgépe is,csempevágója is,akkor az a simítója is...A vízszintre meg van valami taktikája amivel nézi,mert egyszer emlékszem kinevetett valakit,aki a szaki-műszerjével odaállított és mégsem volt valami jó...egyedül ezt a teleszkópos micsodát nem értem annyira,hogy erre rá sem tudnék keresni a neten.

Nagyon köszi a segítségeket,de még nem nagyon vagyok előrébb...:(

Olyat továbbra sem szeretnék Neki venni,amije már van.

De köszi és segítsetek még légyszi!

2011. dec. 17. 18:17
 12/16 anonim ***** válasza:

FALCoLÓGÉP


A szegélycsempét a padlólap szélénél a falra fel lehet rakni úgy is, hogy a fal szintjével azonos síkban legyen a szegélycsempe. Nem áll ki a fal síkjából, nem fogja meg a port, ill. nem kell külön venni szegélycsempét, ami le van gömbölyítve, hanem a padlólapot fel lehet darabolni, hiszen a fal síkjába kerül. Ehhez be kell marni a valat 0,5-1 cm mélyre körbe. Ilyen gép kell amu ezt kimarja a vakolatból.

2011. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Tegnap derült ki számomra,hogy a Párom akar venni ilyen lézeres szintezőt amiről már volt itt is szó!:)


Mondom mit mondott milyen kéne és segítsetek légyszi kiválasztani ezek közül melyik ilyen:


"Lézeres szintező,ingás (+függő és vízszintet is mérjen),pl a Hilti az jó márka szerinte tehát ilyesmi minőség legyen és azt mondja kb. 15 cm magas ez a valami és ipari legyen!Huhh. Na ennyi!


S ez a választék:

[link]


Van itt ilyen/ilyesmi és ha igen melyik az? Köszönöm.

2012. márc. 21. 16:44
 14/16 anonim ***** válasza:

Dewalt DW079PKH önbeálló lézeres szintezõ készlet

Ár: 488 900 Ft

ez biztos nem rossz :)

Én speciál olyat vennék amink van állványa

[link] ez szerintem nem rossz.De azért várj meg más véleményeket is.

És amúgy karácsony már elmult :)

Üdv!

2012. márc. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jön a szülinapja, névnapja... Ahhoz amit linkeltél pont Én írtam kérdést,tehát az nem olyan sajna amilyet Ő szeretne...:( Pedig az Nekem is tetszett.
2012. márc. 22. 08:51
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen amit linkeltem azzal nem lehet ingázni...De most legalább tudod hogy mit keress.

ha van a közeletekben praktiker vagy obi vagy hasonló áruház érdemes benézned mert általában nagy választék van és az eladók is viszonylag tudják hogy mit adnak el...

ha létezik is olyan lézeres vízmérték ami az inga funkciót is tud z nagyon drága(100 ezres tartomány). hagyományos Inga nem jó? :)

Sok sikert!

Üdv!

2012. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!