Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan tudok konyhapulthoz 4...

Honnan tudok konyhapulthoz 4 cm széles élfóliát szerezni? Lent.

Figyelt kérdés
Karácsonyra anyukámnak szeretnék kis asztalt csinálni. Olyat szeretne, amit a konyhapultból kivágtak kört a mosogatónak, erre szerelni lábakat. Ehhez kéne nekem 4 cm széles élfóliát szereznem. Nem tudom, honnan van a konyhabútor. Honnan tudok szerezni? (Győr)
2011. dec. 19. 20:36
 1/7 dirtboy ***** válasza:
48%
ahová a mosogató megy oda nem kell élfólia,de ha oda is mindenáron rakni akarsz akkor két élfóliát vasalj fel egymás mellé szépen szorosan.
2011. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A barkácsboltokban, lapszabászatokban lehet kapni munkalapra való élfóliát. Van ami méretre vágott, de van méterben is. Jobb helyeken rá is vasalják neked!

:)

2011. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1.: nem ahhoz kell, olvasd el.
2011. dec. 19. 22:17
 4/7 dirtboy ***** válasza:
22%

/Olyat szeretne, amit a konyhapultból kivágtak kört a mosogatónak, erre szerelni lábakat. Ehhez kéne nekem 4 cm széles élfóliát szereznem./


elolvashatom én 100x is ez nekem akkor is úgy hangzik másként,ez a mosogató kivágás teljesen felesleges információ lenne.

na de mindegy már kaptál válasz a külső élzárásra.

2011. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Guglizd meg,hogy >élfólia Győr<. Nekem ez(is)jött:

[link]

Lehet,hogy tudnak adni valami keményfa lábakat is..valamint súghatnak,hogy tedd rá a lábakat.

Ha elviszed,szerintem le is élfóliázzák,ha szépen kéred. Szerintem 500 ft alatt van métere az élzárásnak.

2011. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezzel az a gond, hogy pécsi üzlet, Győrbe nincs. A lábak megvannak.
2011. dec. 20. 19:34
 7/7 atuka1 válasza:
Bútorlapszabászatokban, ha tudod a mintáját a munkapultnak, vagy viszed magaddal, tudnak pont olyan színűt is adni. De ezek nem 40, hanem 28 mm-esek szoktak lenni és általában nem vasalhatós, hanem ragasztani kell.
2013. dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!