Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csocsóasztal házilag?

Csocsóasztal házilag?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy csinálnék otthonra egy csocsóasztalt, csak nem tudom milyen fából kéne, meg stb.. esetleg valaki valami tervet tud nekem mutatni?


Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

:)


2011. dec. 22. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sima könnyű asztalt összebarkácsolsz, rá teszel egy 5 cm magas fakeretet, kifúrod a lyukakat és bele a rudakat a játékosokkal együtt. Én annó kukából halásztam ki egy feldarabolt csocsó asztalt így csináltam sajátot, annyi volt hogy lefestettem és kaptak a játékosok egy új festést, valamint vettem hozzá anyagot amiből a kaput megtudtam csinálni, és rátettem egy plexi lapot hogy a labda ne repüljön ki. Nagyon szerettem azt, de költözésnél oda adtam a szomszéd fiának mert nagyon vágyott egy csocsó asztalra nálam meg csak a helyet foglalta volna az új helyen, és persze időm sem lett volna rá.
2011. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem keményfából kéne csinálni,de erre a célra akármi megfelel.A lényeg az hogy az asztal lapod legyen sík és precizen legyen kiszerkesztve a rudazatnak helye

[link]

2011. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek! :)
2011. dec. 23. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!