Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerülhet a sütőmet...

Mennyibe kerülhet a sütőmet újra üvegezni?

Figyelt kérdés
A sütőböl kitört az üveg szállitás közben! Sima üveges megtudja csinálni? Vagy kihez forduljak?
2012. jan. 7. 12:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos csak irányadást tudok mondani, de néhány hónapja ugyanez volt a helyzet és kb! 25x40cm körüli hőálló üveget huszonvalahány ezerért akartak levágni nekem.

Ezután még persze be is kell rak(at)ni a helyére.

2012. jan. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy van berakva. Az én sütőmben a belső üveg tört el, azt pl. két nagy csavar tartotta, otthon kicseréltük. Persze ha nincs üvegcsiszoló készleted, akkor célszerű üvegessel vágatni egy megfelelő méretű lapot és legömbölyíteni a sarkait, széleit, aztán akár magad is be tudod rakni.

A külső üveget nem tudom, hogy működik, nekem kívül full üveg a sütőajtóm, azt már biztosan üvegessel cseréltetném, de ez nem zárja ki azt, hogy esetleg ti meg tudjátok otthon oldani.

2012. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az enyém is teljesen üveg kivül, ahogy lenyitom! apró darabokra tört, és nem tudom hogy volt berakva mert akkor kaptam, a növéremé volt... szóval marad az üveges, remélem nem olyan drága mint ahogy az elsö hozzá szóló irta!! :O
2012. jan. 7. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Ki volt a fuvaros?

Ha rokon, akkor sokat nem tehetsz, de ha vállalkozó, akkor rajta behajthatod az okozott kárt.

Van még rajta jótállás?

2012. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 tetris ***** válasza:
Hát én szálanként tépném ki a szállító haját, az biztos. Az okozott kárt neki kell állni, nem neked! Az anyja.....-t!
2012. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam...itt nézelődhetsz,nem írtál márkát,típust.

2012. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nem szállito volt, hanem "rokon". szóval nem tudom behajtani az árát! :S mindegy nem is az a lényeg...

csak nem lesz olyan drága.. mintha egy új sütőt kellene venni! de mindjárt megnézem milyen márkájú! köszi a kommenteket

2012. jan. 8. 11:44
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


erről a sütőröl van szó

2012. jan. 8. 11:51
 9/10 anonim válasza:
Szerintem méh telepen vagy valami ilyesmi helyen, bontóban érdemes körülnézni, ott párezerét kapható esetleg
2012. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, erre nem is gondoltam! esetleg ha nem jó a méret, rá szabatom! köszi még egyszer, de várok még ötleteket, árakat!
2012. jan. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!