Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Egy Makita 1800w lektromos...

Egy Makita 1800w lektromos láncfűrész vételén gondolkodom, de nem tudom, hogy a meghajtókereke nem e műanyag ból van. Sok is merősöm panaszkodik, hogy eldarálódik a műanyag hajtó kerék, ebben mi az igazság? A Makita jóválasztás volna?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

A műanyag kerék azért van benne hogy túl nagy terhelés esetén az menjen tönkre mint a jóval drágább motor és más mechanika.Nem mindegy mit akarnak vele vágni, sok ember azt hiszi benzines és tolja neki mint süket a csengőt.

Villszer

2012. jan. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mi az az ''is merősöm''?
2012. jan. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy olyan márkájú fűrészem van, amiről eddig még soha nem is hallottam. Nem is volt túlságosan drága. Ennek ellenére egész jó minőségű. A meghajtókereke fém, eddig nem is volt vele semmi gondom.

Van más gépem Makitából. Nem hinném, hogy a Makita gagyit gyártana.

Persze igen, ahogy írják, attól is függ, hogy mire akarod használni. Alkalmankénti ház körüli munkára szerintem tökéletes lenne.

De egyszer konkrétan szem és fültanúja voltam, mikor a teszkóban visszavitték a két napja vásárolt Black&Decker láncfűrészt azzal az indokkal hogy disznóvágáson azzal vágták ketté a disznót és bedöglött. Ment is a nagy vita és ordibálás, mert nem rendeltetésszerű használatra hivatkozva nem cserélték ki.

2012. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó márka, bár tapasztalatom nincs vele. Nem baj, ha elkopik ha olcsón/gyorsan lehet cserélni.


Nekem Einhell (kínai?) van, ne tudd meg mennyit vágtam vele, szuperül működik, bár lassan elkoptatom ez első gyári Carlson láncát (2500Ft lesz az új hozzá). Illetve az olajozásával nem vagyok megelégedve, keveslem..


Poén: használtam vettem 600Ft-ért egy aukción :)

2012. jan. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az mindegy, hogy kínai. Ma már a Makitát is gyártják ott (is). Nekem pl az adattáblán ott van a Makita Japan felirat, mellette a made in China.
2012. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Makita esetében, függetlenül attól, hogy hol szerelik össze, attól az még japán fejlesztés illetve japán minőség. Én nem félnék megvenni.
2012. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!