Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Cserépkályhába lehet cserélni...

Cserépkályhába lehet cserélni tűzzáró ajtót?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam hogy nem minden fajtába lehet ez beépített kályha és állítólag csak akkor lehet cserélni mikor átrakják. Nekünk újrarakni még nem kellene meg anyagilag is sok lenne csak azt a belső ajtót kellene cserélni.
2012. jan. 17. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha jól értem a szikrafogó ajtó,a belső(én úgy ismerem)

Az ilyen fajtába lehet cserélni...próbáld meg kinyitva felemelni,akkor alulról ki kellene,hogy jöjjön.

[link]

2012. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ez a fajta, de nem ez az ajtó hanem még ami belül van. Köszi a választ.
2012. jan. 17. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen,én is arról beszélek...a belső,lyukacsos öntöttvas,---és gondolom elgörbült,elrepedt---ajtóról.

nyisd ki teljesen,és emeld fel. Alulról kijön az alsó stift/pöcök a lyukból,ki kell/lehet billenteni.

Visszafelé fordítva(a felsőt először beilleszteni,és koppig megemelve)beilleszteni az alsót.

2012. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, gyártatás alatt van, igen már teljesen el van hajolva alig lehet rá tenni fát és már reped is lassan ketté törik.
2012. jan. 21. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Úgy gyártatsz? Az "horror" pénz lehet...ha nem öntvény,az meg semmire sem jó.

Erre Csongrád megyében még simán lehet kapni. Cserépkályhásoknál is,kirakodó vásárokban is. Ezer~ezeröt körül van.

2012. jan. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Munkatársam férje foglalkozik öntött kazán készítéssel Ő gyártja, erre nem lehet kapni sajnos Jászságba vagyok.Már minden boltba néztem, pár éve mikor átrakták azok cseréltek benne, de Ők is úgy csináltatták.
2012. jan. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!