Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Panelban le szeretnénk cseréln...

Panelban le szeretnénk cserélni a kaputelefont. Hol tudok ilyet venni? Néztem OBIba, Praktikerbe, de csak olyan van, amihez van a készülék+a kültéri egység.

Figyelt kérdés
Nekem a kültérire nincs szükségem. A ház kaputelefonosa azt mondja csak ő cserélheti le a készüléket és 8000 Ft-ot kér.
2011. aug. 30. 10:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
UTFG!
2011. aug. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ez mit jelent?
2011. aug. 30. 11:28
 3/13 anonim ***** válasza:

Finoman lefordítom az elsőt +18 alattira:


Használd a Google-t.


Azt azért nézd meg, hogy a jelenlegi helyére fel lehet e csatlakoztatni.

2011. aug. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

biza, use the fuckin' google :)

de rég hallottam már ezt a kifejezést :)

2011. aug. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Valószínűleg párban adják, sok típus van s csatlakozójuk nem szabvány.


Így csak beltérit szerintem nem fogsz kapni, de ha szerencséd van akkor a konkrét típusra rákeresve bontóból/használt cikkestől mégiscsak sikerülhet.

2011. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a közös képviselőt, ki a ház kaputelefonosa! Mi így tettünk és 4000 ftért megvolt, be is szerelte. Ezek vmiféle kód alapján működnek, és azt tudja, aki a rendzsert csinálta.
2011. aug. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a fordítást. Az,hogy használom a google-t még nem válaszolja meg a kérdésemet. Rengeteg kaputelefonos van az interneten,de mindegyik vagy csak rendszert árul vagy nagyon drága.

Akkor felteszem a kérdést ismét:

Van olyan, aki már kicserélte a panelban a kaputelefonját? Hol vette és mennyibe került?

2011. aug. 31. 08:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Én meg válaszolok mégegyszer!

Igen, mi panelban cseréltük, de mi magunk nem tudtuk volna!


Kérdezd meg a közös képviselőt, ki a ház kaputelefonosa! Mi így tettünk és 4000 ftért megvolt, be is szerelte. Ezek vmiféle kód alapján működnek, és azt tudja, aki a rendzsert csinálta.

2011. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Biztos lehet kapni külön beltérit.

Igaz nagyon sok fajta rendszer létezik !

Keresd meg az LV-network Kft.-t, ők biztos segítenek.

2011. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy a baj, hogy vannak beltéri készülékek, amiket jamper csatlakozókkal külön kódolni kell hejileg, mert különben nem működik. (Szinkronizálni kell a kültéri készülékkel, magyarul ugyanazt a kódot kell fogadnia, mint amit a kültéri kiad, amikor azt a lakást hívják.)
2011. szept. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!