Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mely mészfestéket ajánlanátok?...

Mely mészfestéket ajánlanátok? Nektek melyik vált be, amelyik olcsó, jó minőségű és szép színt eredeményez?

Figyelt kérdés
Konyha és fürdőszoba falat szeretnék majd meszelni. Hallottam, hogy van kimondottan erre a két helységre gyártott/kifejlesztett mészfesték. Milyen tulajdonságúak ezek? Nekem olyan kellene ami jól fed, és penészedés ellen is beválik a pára/gőz miatt. Vagy penész ellen vmilyen szert kell keverni a mészfestékhez, netán előtte le kell kezelni vmivel a falat?
2012. jan. 23. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A Fresco nevű mészfesték a legnépszerűbb, és szerintem az egyik legjobb is. Más fajtát igazából nem nagyon ismerek ( kevés helyen is kell mészfestékkel dolgozni...)ahová megyünk ezt ajánljuk. Nem lehet annyira színezni mint a diszperzióst, szóval egy erős színt azonnal felejts el :) De gondolom fürdőszobát nem akarod pl vörösre.


[link]


Lehet venni direkt fürdőszoba festésére árult festéket is csak nagyon drága.


[link]


4l-es 6.240 Ft


Esetleg még ami szóba jöhet az a Héra penészgátló festék. De ennek is kicsit "borsos" az ára.


[link]


Miért nem meszeled le simán mésszel? :)

2012. jan. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!