Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Csináltatott-e valaki fal...

Csináltatott-e valaki fal belső oldalára hőszigetelést? Leírnátok-e a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés

Milyen anyagból van? Milyen vastag?Hány éve készült?Van-e penészedés vagy valami egyéb negatív tapasztalat? A ház külső falán látszik-e valami változás?

Most csináltattam,még kész sincsen egészen és most olvastam,hogy nagyon nem ajánlják,nem tudom eldönteni,hogy leszedessem-e vagy mit csináljak?



2012. febr. 8. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Gipszkartonból mi többet is csináltunk.A hőszigetelés vastagséga tetszőleges.Semmi gond velük.

Persze tudnod kell,hogy lehetőség szerint a hőszigetelést külsöleg a legjobb alkalmazni.

A NIKECELL belső szigetelésre alkalmatlan.

2012. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A belső hőszigetelés kerülendő, csak akkor szabad alkalmazni, ha nincs más megoldás, és megoldható a páramentesítés. Én soha nem csináltatnék magamnak.
2012. febr. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy kis olvasnivaló.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__259145..


Van benne tapasztalatom, mert nemcsak tanultam róla, de én is csináltam magamnak még az egyik albérletemben.


Amit el tudok róla mondani.

Nem kell "lélegző", utálom ezt a szót, tehát nem kell páraáteresztő, mert semmi értelme.

Polisztirol tök jó hozzá.

Nekem 2centi volt.

2évig laktam ott utána.

Jó volt nagyon hogy leszigeteltem, mert azelőtt nagyon hideg volt és penészes.

Utána tök jó lett a szoba.

Eltekintve attól,hogy a penész átcsoportosult máshová.

Kívülről nem hinném hogy látszana csak speciális esetekben tudom elképzelni.


Azt hogy megcsináltasd e?


Én még a kicsit pozitív tapasztalatom ellenére is kerülném.

Csak akkor csináltasd ha muszáj.

Kiderül amúgy nagyon hamar ha problémát okoz.

Ha már félig kész van, én már befejezném.

És megvárnám mi lesz belőle.


Üdv.

2012. febr. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia festő vagyok .

5éve csináltuk kulföldön sok helyen 4 cm től kezd ami neked jo ha 2 cm rossz hajlik és szar vele melozni..ne tedd 4 től 5 6 7 8 9 10 cm !hungarocel.

fogasgletvas 0,5 vastag huzd meg a falon viszintesen huzd utoljára egyformán .igy ted fel vagy 6 db kis krumplit tegyél 6 helyre széleire szépen neki tolid 3 -5 mm távolságra szelózni tudjon picike csővet fogod 2 sarkába teszel 1 cm et ha akarod tuloghat mi pont levágtuk csak egy lyuk volt mint egy tv zsinor .szelőzőn semi gond nincsen....:)huzd 2 réteg ragasztot egyet példa ma másikat holnap ha száraz ,utána ha akarod alapozo gipsz gletelés csiszolás majd festés .vagy alapozó uvegszálas tapéta ahoz kell ragasztó és lefested...:)sok sikert

2012. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!