Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Panel lakás teraszát szeretném...

Panel lakás teraszát szeretném beredönyözni alul ahol a korlátvan és alatta az üveg, hogy lehet megcsinálni hogy jo legyen és ne zörögjön ha fuj a szél? Lambériára vagy redönyre gondoltam, esetleg a redönyösök mennyiért csinálnak ilyet? Pécs)

Figyelt kérdés
2009. jún. 6. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok és ilyen az erkélyünk. Műanyag széles lambéria van ott alul, de nem tudom az árat mert három éve az egész lakást csináltattuk. Tehát ablakok és erkély és ráadásul szúnyoghálós és a drágábbik alapanyagú redőny és reluxázás. Ha érdekel megadom neked a redőnyösünk elérhetőségét.
2009. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja és nem zörög mert ők speckón csavarokkal rögzítették és jól kiszabták a méretet.
2009. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!