Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Láncfűrész gond! Mi lehet a...

Láncfűrész gond! Mi lehet a baja? HELP!

Figyelt kérdés
Szóval egy mtd gcs46/40-ről van szó, igazából annyi a bajom vele hogy hidegen beindul megy müködik, elkezdek vele dolgozni és ha abba hagyom hogy fát pakoljak fel a bakra akkor lefullad, ez 15-20 perc után jellemző és utána igen nehezen tudom beinditani. (Ha nem állok meg a munkábal hanem folyamatosan dolgozok akkor magától nem áll le, csak ha magába jár akkor... Karbi gond?
2012. febr. 25. 13:38
1 2
 1/14 fúróferkó ***** válasza:
Alacsony az alapjárata.A gáz-bowden tartóhüvelynél ,vagy a a karbulátornál feszíteni kell rajta.
2012. febr. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na de miért indul nehezen melegen?
2012. febr. 25. 13:41
 3/14 anonim ***** válasza:
Karbi beállítás, vagy szét van kopva és melegen elmegy a kompresszió belőle.
2012. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 fúróferkó ***** válasza:
A karbulátorban a "subertűt" nézd meg jól ,nincs e-e rajta egy váll!Ha igen,akkor az kopástól van.Vagy lepulírozod ,vagy kicseréled.
2012. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a nagy lófüttyöt,szakbarbárjaim,a gyertya hőértéke a nem jó,ennyi
2012. febr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem gyári gyertya van benne az tény... kicserélem és megnézem mivan.... irni fogok:)
2012. febr. 25. 14:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Oké, gyertya kicserélve, még1 kérdés. A Karbi hogy a fenébe lazulhat le a blokkról? Szóval lötyög az egész.... gondolom ez a másik gond.
2012. febr. 25. 14:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Azért ott folymatos rezonancia van,pl. 30 üzemóra alatt kap rendesen. Motron,kerékpáron is át kell néha nézni a dolgokat,meghuzigálni,cserélni ezt-azt...
2012. febr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazad van énis erre gondoltam. a másik meg hogy lusta voltam levenni rugóbakokat meg a markolatot szoval amin van a gáz gomb meg stb hogy hozzáférjek rendesen meghuzni.... de most adtam neki úgyhogy most jol áll.... jó is a gép, köszönök minden segítséget.
2012. febr. 26. 09:02
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként nem gyertya baja volt. hanem ez a karbi lelazulás.
2012. febr. 26. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!