Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék padlást önteni, le...

Szeretnék padlást önteni, le van deszkázva és egy 5cm-es betonréteget akarok rá. Hallottam hogy könnyűbetont lehet készíteni fűrészpor vagy pelyva hozzáadásával, persze dróthálót raknék bele, hogy stabilabb legyen. Ez a megoldás kivitelezhető?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 7. 18:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Alulról van feldeszkázva. A lambéria jó ötlet, ezen még nem gondolkoztam! A gyapotba meg nem költöznek bele a mindenféle rágcsálók? Köszönöm a válaszokat!!!
2012. ápr. 9. 09:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem költöznek bele és a lambéria tényleg nagyon szép ha gondolod privátba küldj egy címet és küldök róla képet.Elég a legolcsóbb legvékonyabb lambéria.
2012. ápr. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A 8as vagyok.

Az előttem szólónak teljesen igaza van.Ásványgyapotból, vagy salakgyapotból pedig vásárolhatsz nagy testsürüségüt is,aminek a hőszigetelése több mint jó.Minderrre még tehetsz egy vékony alufóliát ami tovább fokozza a hőszigetelés nagyságát.(nálam így van)

A betonozás sem lenne ólcsobb,de hőszigetelésed nem lenne.A mai világban ahol az energiaárak az ég felé tartanak,már lehet hogy egy télen megtérül a befektetésed.

2012. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A gyapottal vigyázz. Nem zárt szerkezetű szigetelés ezért az alulról(lakótérből) a felszálló párától védeni kell!!!. Erre való a párazáró fólia. Anélkül ne gyapotozd, mert elég sok károd lesz. Magasépítő
2012. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Szakembert hívni mert itt sok olyan dolog is előfordul, melyet csak a helyszínen lehet eldönteni!

Szellőzés, hőhíd, stb., de én csak felszínes ismeretekkel rendelkezem erről.

2014. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!