Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fürdőszoba csempézett x...

Fürdőszoba csempézett x magasságig. Viszont a zuhany felette van, így ha valaki zuhanyzik, áztatja a csempe feletti festést. Konkrétan le is pergett. Mit lehet tenni oda? Milyen megoldás van?

Figyelt kérdés
Vízálló festék és csempézés kilőve, valami más megoldás kellene... Azt mondják, öntapadó tapéta.. Én nem hiszem, hogy az jó.. ?
2011. nov. 19. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan zuhany,ami nem felfüggesztett,hanem oda irányítod,ahová akarod.
2011. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt oda irányítom, ahová akarom, csak aki használja, nem fogja fel, hogy nem kellene áztatni a festést...

Szőke nő.

Szóval, reménytelen...

Ezért kellene ötlet...

2011. nov. 19. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt a baj, anno. nos, én 175 cm magas vörös nő vagyok, a fal 150ig volt csempézve, a kád miatt ez alacsonyabbra esett, egyszerűen képtelenség volt nem eláztatni a falat. hozzáteszem a 2m magas barna hajú úriemberrel még úgy sem lehetett ezt a problémát megtárgyalni, fizikailag képtelenség lett volna hajat, vállat, hátat mosnia.


tényleg az lenne a legjobb, ha beruháznál egy vödör vízálló festékre, és az ominózus falat lekennéd vele. kb 2-3000 kemény magyar forint, és a konfliktusok is jelentősen csökkennének...

2011. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zuhanyozzatok guggolva vagy térdelve.
2011. nov. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A guggolva zuhany nem rossz... Csak ő nem fogja fel... sajnos..

Felfogta, hogy ő tette tönkre a falat, azt mondta, akkor nem így zuhanyziik... Azóta még jobban tönkre tette...


Vízálló festéknek utána nézek :)

2011. nov. 20. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:

A csempézés lett volna a legjobb de így utólag csak tényleg azt csinálhatod hogy vízálló festékkel lekened és pszilóval kinyomod a csempe tövét mármint hogy ne folyon be a csempe mögé a víz mert az egy idő utána túloldalt salétromosodik .

de Én tudod hogy oldanám meg! Levágnám a szöszi lábát! :)

2011. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!