Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Másnak is kongott a járólap...

Másnak is kongott a járólap fugázás előtt?

Figyelt kérdés

Frissen járólapozott előszobánkban kong a járólapok egy része. Flexibilis ragasztót használt a mester, de nem az egészre kente, hanem 5 ponton kente rá, és úgy nyomta a földre. Most még kong (nincs kifugázva)

Másnál is volt ilyen, illetve a fugázástól javulhat ez a helyzet?



2012. ápr. 27. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam is kongott, a fugázás azon nem változtat. Még a "mester" ténykedése alatt rálépett és össze is tört. Fogas simítóval szokták a ragasztót felhordani, az egész felületre. Az ötpontos ragasztás esetleg fali csempénél helytálló.
2012. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Nálad azóta hogy bírja a gyűrődést? Vagy újra tetetted?
2012. ápr. 27. 18:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Mifelénk kontárnak hívják az ilyen embert nem mesternek!!!

Pár száz forint a fogas glett vas,az egyenletesen oszlatja szét a ragasztót az egész felületen, legyen az csempe vagy járólap.

2012. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Istvan Bacs válasza:
Ahhoz ,hogy ne kopogjon egy járólap jól kell feküdjön a ragasztóba és akkor nem kopog!! Ha egy járólap kopog az nem lesz tartós vagy eltörik vagy feljön!! Tehát lerakás után ha valamelyik csempe kopog a mestert le kell cserélni !!
2012. ápr. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem tudunk mit tenni, fugázás után is kopog (nem annyira mint előtte ugyan...) Felszedni már nem tudjuk (törik mikor szednénk fel), arra pedig már nincs pénzünk, hogy újra megvegyük a járólapokat és lerakassuk mással. :( Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 2. 07:29
 6/11 kovpet ***** válasza:

Már miért kellene NEKTEK megcsinálni?

A kedves mesternek talán másodszorra sikerül majd...

Vagy haveri ingyenmunka volt?

2012. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Biztos én vagyok érzékeny, de csak úgy sugárzik a jóindulat a válaszodból... köszi a segítő szándékot! Nem, nem ingyen munka volt.
2012. máj. 2. 16:02
 8/11 kovpet ***** válasza:

???

Szerintem félre értettél...

Pont azt mondom, hogy fizettetek azért, hogy JÓL megcsinálják a munkát. Nem jól csinálta meg.

Most szépen csinálja meg a mesterember jól, ahogy szerződtetek vele, ne ti szívjátok be az újbóli meló költségét.

2012. máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem sem rosszindulatból írta az utolsó. Mi is így jártunk, a "mester"lerakta, és már másnap feljött egy csempe, mikor fugázott, akkor meg mégegy. Ráadásul több helyen kopog, a férjem rálépett az egyikre, és lerepedt a sarka. Hadd ne mondjam, hogy tiszta ideg voltam/vagyok.. Megveszi az ember a drága csempét, a flexi anyagot, és akkor hála a "mesternek" szar az egész..

Legszívesebben én is újra rakattam volna, de NEM VELE. Mert amit fordítva rakott, azt se cserélte meg, hiába szóltam neki. Csak hát ez van, ha az ember rá van kényszerülve a más munkájára..

2012. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sajnállak nagyon, teljesen átérzem a problémádat :(

Elnézést, nagyon rossz passzban voltam, elhiszem h nem rosszindulatból írt az előző válaszoló :(

Persze, tetethetnénk újra, csakhát az összes járólapot újra megvenni megint 150e ft lenne, nincs sajnos rá :(

Így marad az idegeskedés, meg a félelem, h hová lépünk + gyerek nehogy ráejtsen valamit rossz helyre :S

Vettünk még 1 dobozzal, ha törik majd cseréljük - MI! :S

2012. máj. 18. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!