Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Járólap fugázás kijavitását,...

Járólap fugázás kijavitását, járólap hegesztés általi kijavitását, parketta sérülések kijavitását házilag, hogyan?

Figyelt kérdés
Házilagos javitások, járólap fuga, járólap sérülés, parketta sérülések kijavitása. 1. járólapunk fugái/barna/ - konyha előszoba, - a lakásfelujitások után tönkrementek, meszes trilaxos lett, hogyan mivel milyen módon tudom helyrehozni, hogy az eredeti barna fugát kapjam. 2. a parketta /tölgyszinü cirmos/ is megsérült az erkélyhegesztések során, pedig vigyáztunk, mégis a parketta is tönkrement többhelyen, ezt mivel tudom helyreozni. 3. / az erkély járólapok is megsérültek szintén többhelyen a hegesztések során, ezt mivel tudom kijavitani?
2011. nov. 2. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

A fugát talán valami jó lúgos tisztítószerrel és sok türelemmel meg tudod tisztítani, de a többi csere!

Szerintem.

2011. nov. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:-)

Irod a fugázáson lehet segiteni, többi csere,- az nem fog menni:-(, a járólapcsere sem az erkélyen sem a parkettacsere, egyrészt elég nagy meló és anyagilag sem megoldható nagyon költséges, ugyhogy marad a javitgatásos módszer. állitólag létezik.

Próbáltam már egyx az elszurt kifehéritett fugázást acetonnal és surolóval tisztitgatni, igen tudom már, hogy sok türelem, és sok tisztitószer is kell hozzá, és sajnos azt is tudom már hogy olyan mint volt a fuga nem lesz többé. de sokat levett a fehérből, talán ha ujra acetonnal átsikálom lehet sikerül a fehéret kiszedni.

A másik a laminált parketta sérülések javitása, - valahol olvastam a neten, hogy létezik perkettajavitó paszta vagy valamiparkettajavitó rudacskák, de hogy hol lehet kapni még nem tudom, gondolom talán a gyártóknál, de hogy Budapesten hol ezt még nem deritettem ki, keresem a javitgatásos megoldásokat, biztos van, lennie kell, mert sokaknál is pl. ha megsérülnek ezek, akkor biztos hogy mindenki nem tudja az egész járólapokat vagy a parkettákat lecserélni ujra.

Tudod:-) "a remény hal meg utoljára! :-))

Remélem érkezik még ötlet javaslat a javitgatásos módszerekre, eszközökre.

Köszönöm:-)

2011. nov. 3. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!