Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Öntöttvas kazánt hogyan tudom...

Öntöttvas kazánt hogyan tudom szétszedni?

Figyelt kérdés
Már teljesen le van bontva, már csak a tagok vannak egybe, de azok nagyon erőssen össze vannak "ragasztva", hogyan tudom szétszedni?

2012. máj. 24. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem ugyanúgy mint a régi öntöttvas radiátorok.A két tag között jobbos-balos közcsavar van,a belső felén a lukba nézve látnod kell 2 dudort amibe a speckulcs megakad(T alakú cső benne 1 laposvas) de láttam már 6szög kulcsnyílásút is.
2012. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnéztem de sajnos ez nem olyan.
2012. máj. 28. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen típusú? Soknál a tagok közé vésőt kell ütni és utána pajszerral szétfeszíteni. Ilyenkor a tagok közötti kúpos gyűrű kuka. Tehát tagcserénél azokat újjal kell pótolni. Aminek beszerzése régi, esetleg ismeretlen típusnál elég nehéz. Marad a legyártatás. De az is elég macerás.
2012. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!