Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék egy kavicsmasszírozó...

Szeretnék egy kavicsmasszírozót készíteni. Régi, textillel bevont felületre ragasztanék kavicsokat. Tudnátok ajánlani olyan ragasztót ami kibírja az efféle fizikai igénybevételt és nem esik le használat közben?

Figyelt kérdés

#kavicsragasztás
2012. máj. 25. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én poliuretán (Pu) ragasztót használnék. Nem purhab!

Az biztosan megfogja, jobban, mint a palmatex.

Pl. ilyen [link]

2012. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Én fognék egy nagyobb tálcát, öntenék bele 1-2 cm magasan vízzel kevert cementet, aztán telenyomkodnám kavicsokkal.
2012. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Én pszilóval próbálnám ki de vannak a psszilóhoz hasonló ragasztók is amik nagyon jól megfognak mindent.vagy bemész egy motoralkatrészes boltba és kérsz onnan tömítő ragasztót (ha lehet oroszat) :)
2012. máj. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb megoldás az a tálca csemperagasztóval lenne jó,mint ahogy az egyik elöttem szoló is írta csak cementtel.
2012. máj. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi az a "psziló"?

Ez a sziloplaszt, vagy röviden szilo csak valamilyen tájszólásban?

:)

2012. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!