Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan használjam fel a...

Hogyan használjam fel a hungarocell csomagolóanyagot szigetelésre?

Figyelt kérdés
Kereskedőként dolgoztam és összegyűlt elég sok nikecell csomagolóanyag, ami szigetelésre akarok felhasználni, hogy ne kelljen táblásat vásárolni. Hogy vagdossam, daráljam, vagy mit csináljak vele hogy felhasználható legyen?
2009. júl. 3. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de ha jól tudom a hungarocell nem UV álló.Másrész szerintem nem tudod,ugy elvágni,hogy a "kis golyók" vakolásnál ne okozannak gondot.Ezeket gyárilag forró dróthuzallal vágják méretre.
2009. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Természetesen nem külső borításra akarom használni. Van egy pár négyzetméteres ún. tároló rész a lakásunkban ami egyáltalán nincs szigetelve a tető felé csak 1 réteg múanyag van felszegecselve hogy ne fújjon be a szél. Télen ott megy ki egy kevéske meleg, nyáron meg dől be a cserepekről a forróság. Azoknak a cuccoknak se jó amiket ott tartunk. Ha megoldom a szigetelést akkor utána gipszkarton megy majd rá és teljesen lezárom a tető felé.

Csak ha már csinálom akkor rendesen akarom, nem csak bedobálni a gipszkarton mögé az összevissza darabokat.

2009. júl. 5. 05:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát pont ezért vennék a helydben hungarocell táblát,hiszen az a normális.A ragasztó a drágább meg a háló de azt úgyis meg kell venned.Gondolj bele,ha ledarálod(??)akkor hogy lesz belőle tábla???Mivel öntöd ki?Mi fogja össsze???Meg látni kellene azokat a csomi anyagokat.Ami teli van lyukakkal,meg mindenféle ki-és betüremkedésekkel azokkal én nem kínlódnék,amúgy sem könnyű ám hungarocellt vágni,pláne ilyet,hogy nem is biztos h egy síkban van az egész.Hidd el a tábla nem drága,majd a gyárban újrafelhasználják...
2009. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem érdemes vele vesződni. A végén többe lesz, mint amennyit megspórolsz rajta.
2020. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!