Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Elkopott csavarfej, beszorult...

Elkopott csavarfej, beszorult csavar?

Figyelt kérdés

Ma megpróbáltam volna szétszedni az egeremet tisztítás céljából, de az egyik csavarnak elkoptattam a fejét. Mit kezdjek vele? Süllyesztett a csavar szóval nem tudom fogóval megfogni..

Itt van pár kép a problémás csavarról:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. júl. 27. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Én minidrillel marnék rá egy hornyot amivel kitekerem.
2012. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, akkor megpróbálkozok kifúrni mini csavarhúzó fejjel:)

Köszönöm a választ! De várok még tippeket mit kezdjek vele:)

2012. júl. 27. 16:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Ragassz bele egy darabka műanyag vackot pillanatragasztóval, amibe majd beleakad a csavarhúzó!
2012. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

forrassz hozzá egy darab cint. ha nincs megszorulva azzal ki lehet csavarni.


vagy fúrd le.


vagy hagyd a fenébe és vegyél egy másik egeret! ;-)

2012. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha hozzávaló csavarhúzóval próbáltad kicsavarni és így nyalta le a fejét, mert meg van szorulva, akkor hagyd a fenébe, nem fogod kiszedni további roncsolás nélkül. Ragasztót és a forrasztást felesjsd el. Heggeszteni szoktak, de azt nagyobb csavarokhoz.
2012. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fúrást is felesd el, nem tudod olyan központosan megvezetni a fúrószálat, hogy a műanyag ház ne sérüljön meg.
2012. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most küldtem el egyik barátommal hogy megnézze mit csinálhat, az nem baj ha az alsó műanyag háza megsérül csak valahogy ki kell szednem mindenképp legalább működőképes legyen és valakinek továbbadom és veszek egy razert..
2012. júl. 27. 23:00
 8/8 A kérdező kommentje:

Na, sikerült, kész van:D

Fúrással ugyan de semmi karcolás nem keletkezett rajta:) Meg kicseréltettem a csavarokat kicsit masszívabbra így a legközelebbi alkalommal remélhetőleg nem lesz több gond vele:) Köszönöm szépen az összes válaszolónak a segítséget!

2012. júl. 27. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!