Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ablakot szeretnék cseréltetni...

Ablakot szeretnék cseréltetni Budapesten. Tudtok valakit ajánlani? Olcsó de jó minőségű ablakokat szaretnék műanyagban gondolkodom, sok rém történetet halottam:D tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#ablak csere Budapesten
2012. júl. 29. 00:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Van a Lyoness törzsvásárlói rendszer, az egy ilyen ajánlói rendszer: akivel sok baj van, kiteszik, tehát csak akiről jó vélemény van, az van benne. Ha találsz ott ablakcserélőt, akkor be is léptethetlek és akkor kapsz sok pénzt vissza.
2012. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olyat válassz, aminek a keretében van szellőzőnyílás.

Ez egy rácsos valami, elzárod, vagy kinyitod és akkor van egy kis útja a levegőnek.

Ha nem ilyet veszel, és nem nyitogatod az ablakot sűrűn, akkor bepenészednek a falak.

2012. júl. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tavaly cseréltettem, nagyon szépek, erősek, nem penészedik semmi, beépített szellőzőkel.

Megbízható, korrekt cég, és magasan a legolcsóbb ajánlatot adták a környéken (kértem 5 helyről)

Itt: [link]

2012. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekünk a Palace Window Kft csinálta meg,

nagyon olcsón dolgoznak,3 nap alatt megcsinálták a 75 nm-es

lakást.

műanyagot kértünk,sokkal olcsóbb,és jól hangszigetel,

[link]

2012. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Áron Házzal csináltattok. Minden ok volt, ajánlom.
2015. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!