Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hozzáértők! Tüzelős vágásra...

Hozzáértők! Tüzelős vágásra kell a láncfűrész évi 200 mázsa fát össze szeretnék vágni. Nem tudom eldönteni hogy melyik fűrész lenne nekem jobb? Makita EA3201S vagy Husqvarna 236.

Figyelt kérdés
Melyikkel járnék jobban és miért. Egy árban mozog mindkettő.
2012. aug. 8. 21:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jól választottál. a bejáratásra vigyázz, az első három tankig leheletnyivel több olaj és félgáz max.fél óra meló fél óra pihentetés. És mindig minőségi olajat használj, lánckenőből is és örök géped lesz. jó munkát és sok örömet vele.
2012. szept. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem egyik sem jó hozzá. A 200 mázsához minimum egy 50-60 köbcentis gép szükséges. stihl vagy husi. Esetleg még makita vagy hitachi. Bóvli gépet semmi esetre sem vennék.
2012. okt. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ha valóban ekkora mennyiséget vágsz, akkor én is erősebb gépet javasoltam volna, de ha már így alakult, kívánom, hogy sokáig használd megelégedéssel!
2013. okt. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Jól döntöttél a 236-os nem arra való.
2013. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
55%
Gratulálok a döntéshez! Lett egy Olasz matricás Kínai géped:)
2019. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!