Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Készítettél-e már el valamilye...

Készítettél-e már el valamilyen kis saját járművet otthon?

Figyelt kérdés
PL. Leültél megtervezni egy pedálos kocsit, megtervezted másnap megvetted az alkatrészeket, és te magad összeraktad és működött, benne minden. Volt már ilyened?

2012. aug. 19. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2012. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amilyen anyag árak vannak, sajnos nem lenne olcsó bármit is csinálni.
2012. aug. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem.De viszont nálam van egy robogó ami többször is szét lett kapva apró csavarjaira felújítás miatt,van egy 150 mz ts -em ami ugyanúgy szét lett szedve és össze is lett rakva de ővele majd télen foglalkozok.Amúgy Én szívesen tervezgetnék ilyeneket ,sőt még le is gyártanám csak az idő nem engedi meg már kinöttem a pedálozásból.Amit egyszer talán összerakok az egy kis négykerekű terepre való szöcske lessz de ez nagyon messze lessz.

Amúgy ne alkatrészekért menj a boltba ha nem menj ki egy vastelepre és kilóra megvásárolod azt ami kell.

2012. aug. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A vastelep se a régi mindenhol. Nálunk pl. kifele nem hozhatsz semmit.
2012. aug. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez megbeszélés dolga.Általába ha nagyon kell valami és van is azt tuti meg lehet velük vbeszélni .
2012. aug. 21. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Görkocsit csináltam... apa mondta hogy ők régen ilyenekkel játszottak.. vettek csapágyat és azt rakták rá.. de elég drága lett volna így csak 4 roller kerék lett rá rakva :D régebben elszórakoztam vele pedig csak két darab fa + drót + csavar ( meg ugye a kerék amit már említettem) :D
2012. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!