Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Saját házam van 13 három...

Saját házam van 13 három évesen. Ha felnövök odaköltözzek?

Figyelt kérdés
persze nem szószerint. a szüleim még kicsi koromban elváltak én anyuval lakom, de apu 1 éve átépítette a lakását úgy, h a nagyi lent lakik ő meg fent. a lényeg h a felső emeleten egy komplex ház van és apu azt mondta h ah férjhez megyek ez az enyém lesz. ezzel csak az a gond h 2 háló van az enyém meg apué akkor a férjemmel közös "házon" kell osztoznunk apámmal, ami nem lenne a legjobb. Most mi legyen?

2012. júl. 25. 13:50
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
93%

korai még ezen gondolkoznod,ezt majd vedd elő 10év múlva,most még a tanuláson járjon az agyad.

nem tudhatod hogy mi lesz akkor szóval kár is ezen most agyalni.

2012. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

"ezzel csak az a gond h 2 háló van az enyém meg apué akkor a férjemmel közös "házon" kell osztoznunk apámmal, ami nem lenne a legjobb. "


Úgye ez most nem komoly?????

Ennyi idősen ilyenen filozni. Nem, hogy örülnél, hogy kapsz egyáltalán valamit. Nem vagy egy kicsit elkényeztetett és számító?


"a lényeg h a felső emeleten egy komplex ház "


Ez meg egyenesen hülyeség amit írtál, már ne haragudj.

Az max. lakrész.


"2 háló van az enyém meg apué akkor a férjemmel közös "házon" kell osztoznunk apámmal, ami nem lenne a legjobb"


Jó, hogy nem kiraknád apádat a saját házából úgy, hogy egy fillért nem adtál bele.


Ha ezt tudná, biztos megváltoztatná a véleményét.!!!

2012. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Antimod ***** válasza:
100%
Fogós kérdés. A párom hasonló helyzetben volt, de ő lehetetlennek tartotta a szüleimmel való együttélést. És valljuk be, bármennyit fizettem volna bele én is a házrészbe, azt mégis ők építették, az ő kertjük, nem vághatom csak úgy ki az almafát, mert az az én részemen van. Lett volna konfliktus bőven.
2012. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Antimod ***** válasza:

"de ő lehetetlennek tartotta a szüleimmel való együttélést"

Bár nektek mindegy, a saját szüleivel nem akart többé egy házban lakni, nem az enyéimmel.

2012. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%
13 három évesen... befosok xdd
2012. júl. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 strawberryshake. válasza:
93%
szerintem most is odaköltözhetsz.
2012. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Antimod ***** válasza:
55%

Gratulálok, hogy mindenki leszólja, mert 13 éves.

Legalább valaki tervezi a jövőjét. Más kérdés, hogy erre még akár tíz éve is van, de nem árt elgondolkozni azon tényleg, hogy hol akar majd élni a későbbiekben, mint hirtelen meghozni egy esetleg rossz döntést. Persze a körülmények még ezer dologban befolyásolhatják a jelenlegi és a majdani állapotot.

2012. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 strawberryshake. válasza:
jó, akkor költözz oda felnőtt korodban!!!
2012. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. júl. 29. 11:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Várjál csak .... Azért válaszolhatnál a felvetésekre!
2012. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!