Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beragadt az ajtózár nyelve az...

Beragadt az ajtózár nyelve az anyumék hálószobáján, én bentvagyok, ők kint. Csak anyu van itthon, mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
ki akartam nyitni az ajtót, csak kattant egyet, és most nem nyílik ki. Bocs a hülye fogalmazásért, de megijedtem
2012. aug. 21. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
csavarhúzó ;)
2012. aug. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az már megvolt, kiszedtük a csavarokat, meg leszedtük a kilincset, de nem tudjuk, mit kell vele csinálni, apu csak két óra múlva jön haza
2012. aug. 21. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Szólj anyunak!

:-)

2012. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg késpengével nyúljon be anyu, és feszítse vissza a nyelvet.
2012. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szóltam neki
2012. aug. 21. 21:26
 6/9 anonim ***** válasza:
nálunk egyszer úgy záródtam be, hogy a nyelv végén lévő pocok, aminél "fogva" a kilincs behúzza a nyelvet letört, és így nem tudta behúzni... :) nem nagyon tudjátok kinyitni ha jól záródik az ajtó... legkisebb roncsolással úgy juthatsz ki, hogy apudat megvárod, fog egy felxet, és kintről elvágja az ajtópántokat, főleg ha ilyenek vannak: [link] , és akkor nyílik az ajtó, azt könnyebb cserélni, mint ha az ajtókeretből szakadna ki egy darab... :)
2012. aug. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen ilyen, csak az a baj, hogy ez az izé az én oldalamon van
2012. aug. 21. 22:34
 8/9 anonim ***** válasza:
ablakon be lehet jutni, vagy emeleten van a szoba, mert ha ablakon be lehet menni, akkor vigye be apud a flexet, és vágja le... :)
2012. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül hogy jutottál ki?
2016. szept. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!