Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Házilag meg lehet valahogy...

Házilag meg lehet valahogy javítani a wc tartályt, ha folyik belőle a víz?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen wc tartályról van szó, mint ami a képen van.


Folyamatosan folyik belőle egy kis sugárban a víz...


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2012. szept. 13. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van otthon (nő vagyok), nem igazán értek hozzá, de muszáj volt valamit kitalálnom, mert ugyan ez volt a problémám, a tetejét lepattintottam és úgy óvatosan bele lehet nyúlni a tartályba, aztán ott, ahol a lenyomó rész van, ott volt egy műanyag kallantyú ki akadva, azt vissza akasztottam, meg azt a henger alakú valamit benne, lenyomtam és jó lett, és azóta is jó :) Nem tudom ez segít e, de talán azzal ha belenézel nagyobb bajt nem csinálsz, csak óvatosan, mert le is törheted a tetejét.
2012. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:

A vízkő miatt szokott folyni, vagy a rosszul beállított vízszint miatt. Érdemes vele kicsit játszani, mert majdnem egy tízesbe kerül az egész tartály.

De ha cserélni kell az sem nehéz, nem kell hozzá szakember.

Bajt nem nagyon lehet csinálni benne, csak ha durvul az ember :)

2012. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megjavítani mert valami eltörött,elöregedett benn, akkor lehet kapni univerzális készletet a belsejébe.Az minbe jó.
2012. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

Ha rossz benne valami, akkor én az egészet cserélném.

Alig több, de akkor egy ideig megint nincs vele gond.

De előbb meg kell tisztítani meg átnézni. Egyszerű szerkezet, nincs sok hibalehetőség.

2012. szept. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!