Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Farostlemezből készült gardrób...

Farostlemezből készült gardróbszekrény ajtókat hogyan lehetne fa hatásúvá varázsolni a jelenlegi ajtók lecserélése nélkül?

Figyelt kérdés
2012. szept. 23. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni öntapadós kivitelű tapétát(igazán nem tapéta de nincs rá jobb szavam).Olyan mintha nagy matrica lenne méterre lehet venni.

Én is ezzel újítottam fel régi szekrénysoromat és olyan mint a gyári.Van többféle is famintás/márvány mintás stb. és millió színben!

2012. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Flóderező gumival.Festékboltokban kapható szerszám.Fa erezetet lehet vele utánozni.
2012. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utánaolvastam ennek a flóderezésnek és jól hangzik!!! Köszönöm, hogy megírtad!

A tapétázási ötlet is jó egynek, de sajnos nem az igazi. Neked is köszönöm a választ!

2012. szept. 25. 17:59
 4/5 jenojani válasza:

Valamilyen vizes bázisú vastaglazúrral kened le az ajtókat. Mivel a vastaglazúrt nem fogja beszívni, így az ecsethúzások látszanak benne, ami hasonlít a fa erezetéhez. A száradási idő 1-2 nap. Nagyon szép felületet kapsz.

Én a bútorlap szekrényajtókat kentem le így, nagyon szép lett az eredmény.

2012. okt. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet!
2012. okt. 14. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!