Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyibe kerül kb. egy ekkora...

Mennyibe kerül kb. egy ekkora haz felujitasa belülröl? (többi lent)

Figyelt kérdés

Alapbetonozas, vakolas (alul szaritovakolattal), 2 ablak berakasa, bejarati ajto berakasa, 3 belsö ajto berakasa, plafon gipszkartonozasa.

Meretek: belmagassag mindenhol 2m30.

1.szoba : 17m2

2.szoba : 13m2

fürdö, elöszoba is: 9-9 m2

konyha : 14m2



2012. okt. 8. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt sajnos így nem lehet megmondani.

Mi mindig rendszeresen felújítunk valamit,pl most legútoljára a fürdőt.Kigondulunk egy összeget,hogy ennyiből jó lenne kihozni,aztán a végére mindig a duplája jön ki.

Attól függ miből milyent vesztek,milyen anyagokkal dolgoztok stb...

2012. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 iluci26 válasza:
77%
Számít a minősége milyen csempét mennyiért előbb talán szétkéne nézni ,hogy milyenre szeretnétek csinálni milyen szinek milyen árakkal szerinttem nem fontos a legdrágábbat talán egy közép kategóriáju is megfelel és akkor talán még a költségek sem lesznek olyan magasak.Persze ha fix keret áll rendelkezésre akkor más mert annyiból lehet csak gazdálkodni.
2012. okt. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jo, jo.De azert csak van itt egy kömüves, aki valamelyest ki tudja szamolni.

Ja, es amint a kerdesben all, csak a betonozast, vakolast, gipszkartonozast, nyilaszarocseret kerdeztem.Csemperöl, jarolaprol nem volt szo.

2012. okt. 8. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezt látatlanba senki nem fogja megmondani neked. Minden szakember a helyszín megnézése után számol, mert nem csak a méretek számítanak, hanem a felújítandó helyiségek állapota is. Mennyit kell bontani vagy csiszolni...stb.Milyen munkakörülmények fogják várni.
2012. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bontani nem kell semmit, minden eö van keszitve.
2012. okt. 9. 09:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem mondták, látatlanban nehéz bármit mondani, szakember kimegy, megmondja.
2012. okt. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kb 2 millió ft
2012. okt. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi, megkaptam az ajanlatot.

1.6millio ft.

2012. okt. 10. 11:07
 9/9 anonim ***** válasza:
King-Viking alapján Te magad is ki tudod számolni! (Csupán a használatát kell ismerned... És egy általad +adott rezsi óra díjat...)
2012. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!