Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok valamilyen saját...

Tudnátok valamilyen saját készítésű ékszer és sminktároló ötletet ajánlani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 17:13
 1/3 anonim válasza:
én a nyakláncaimat egy fa vállfába vert szögeken lógatom...zum beispiel
2012. nov. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ismerősöm kislánya az íróasztalába süllyesztett tárolóban tartja, amit az asztallap egy részének felnyitásával tud elérni. Az egész olyan jól be van építve, hogy az asztal rendesen használható. Ha kinyitja akkor a tetőbe egy kis tükör fogadja alul pedig van hely bőven a holmiknak. Még egy kis rejtekfiók is van az oldalába. Nagyon jópofa, az apukája csinálta neki egy sima asztalból.


Ha van egy ügyes kezű ember a háznál akkor ajánlok hasonlót :)

2012. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szophie válasza:

ékszertartót csinálhatsz csokis dobozokból. Ha olyan fajtájú persze..vagy kisebb "baba" cipős dobozból még jobb. (mondjuk ez az ékszerek mennyiségétől is függ , pl. mostanra nekem is be kéne szerezni egy nagyobbat.)A fülbevalóknak kilyukasztgatod a helyet , és csak oda rakod , a többit meg bele , ha ügyi vagy , be fedheted díszítő papírral , meg csinálhatsz több szintet.. az ilyesmit már a fantáziádra bízom.

am nézd meg ezt az oldalt , most találtam.:

[link]

2012. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!