Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A konyhába dugulásunk van már...

A konyhába dugulásunk van már próbáltam mindenféle lefolyó tisztítót de egyik sem használ ti mit ajánlotok? állitólag Nátro lúg vagy kálium lúg tuti segitene.

Figyelt kérdés
Sajnos a falig az összes cső ki lett cserélve csap szifon stb de belül csak akkor tudjuk ha a fürdőben kibontjuk a kádat mert amögött vannak a csövek amiben lehet a dugulásde az iszonyat nagy munka.állitólag A fent emliett kettő szer ami régen bányamentőknél volt a mentőkészülékbe az tuti segitene. esetleg ötlet? Tömblakásról van szó.

2012. nov. 8. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
kihívod a duguláselhárítókat, jönnek a csőgörénnyel. A mi házunkban is mindig eldugul valakinek, vékonyak a csövek, spóroltak az építtetők
2012. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Némelyik lakásbiztosítás is tartalmazza, akkor nem is kell fizetni érte, pl. Generalihoz ezért mentünk
2012. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Próbáltad már a SZI-TI granulátumot? Abban az esetben, ha nagyon gyengén, lassan, de lefolyik valamennyi víz, akkor tuti hatásos szer.
2012. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nos igen de a konyha szekrény és a munkalap ileltve a mosogató már be lett épitve msot az egészet ki kell akkor szednünk?
2012. nov. 8. 19:33
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Csak ilyen szereket hasznaltatok,por esetleg folyekony dolgot?nekem ez volt a konyhaba,vettem egy vekonyabb drotot,nem tudom hany meter es ezt hogy hivjak,de többfele vastagsagban van,na ezt lassan nyomtam bele a lefolyoba(konyhaba)jo melyen lement,es ki is huzta ami eldugaszolta,a vege kicsit vastagabb spiralszerü.
2012. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem kell kiszedni semmit. Ezt a granulátumot a lefolyóba kell szórni. Azt hiszem két kis mérőkanálnyit, aztán két deci forró vizet kell ráönteni, majd fél óráig hagyni kell, hogy hasson. Közben lehet hallani, hogy dolgozik a szer.
2012. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A SZI-TI amit fent ajánlott egy illető még nem próbáltuk. és ezt a drótot sem ismerem. az igazság hogy mielött be let épitve a szekrény az illető uriember beküldött valami drótot de az sem segitett:(
2012. nov. 8. 19:36
 8/14 anonim ***** válasza:
2012. nov. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez drot nagyon hajlekony ,es majdnem minden jobban felszerelt üzletben megtalalhato,az Obi meg ilyenek biztos.
2012. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jó de akkor ezt akár a mosogató csövén keresztül is lenyomhatom?
2012. nov. 8. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!