Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Valaki, aki szokott applikálni...

Valaki, aki szokott applikálni, segítene?

Figyelt kérdés
Úgy szeretnék applikációt készíteni, hogy egy vékony vlies-réteget is teszek alá, az alá pedig egy hátlapot. Mi a munka menete? Csak a felső lapot applikáljam, vagy a három réteget egyszerre?

2012. nov. 14. 17:52
 1/6 A kérdező kommentje:
De az is lehet, hogy nem is vliesnek hívják azt a dolgot. Szóval valami, amit olcsóbb(kínai) dzsekik béléseként szoktam látni.
2012. nov. 14. 17:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem is applikációnak hívják...

:D

2012. nov. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hidd el, aki otthon van a témában, az tudja miről beszélek
2012. nov. 14. 20:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem a kérdésedet. Milyen hátlapot akarsz rávarrni még?

Az applikáció rátétet jelent. Amikor egy vagy több figurát egy alaplapra rávarrsz.

A figura hátlapjára vasald rá a vetexet. Jobb, mint vlies, mert nem csúszik el.

Ezután varrd rá az alapra.

Előtte ha akarod, tehetsz alá valami kitömő anyagot (pl. szivacsot, vagy vattát. Ekkor kiemelkedik az anyagból.

2012. nov. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Én azt hittem ehhez a kiemelkedéshez az kell, hogy az egész hátoldalát borítsa be ez a vatelin-szerű anyag, és aztán a letűzések által lesz kidomborodó, mint a steppelt ágyterítők például. És ezért gondoltam, hogy hátlap is kell.
2012. nov. 15. 08:54
 6/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!