Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Aki ismeri az osztrák gyártmán...

Aki ismeri az osztrák gyártmányú "STRAUS" motoros láncfűrészeket, kérem írja meg véleményét, tapasztalatait?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem osztrák, hanem a leggagyibb kínai. Osztrákok vagy németek hozzák Európába, de ha megnézed a címkét, rajta van, hogy PRC.


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__1025183-m..

2012. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a Straus annyira osztrák mint én itt a kiskunsági homokpuszta közepén.A T.I.P meg Einhell meg Güde szarokkal együtt.
2012. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak az a szomorú hogy mindig lesznek jóképességű emberek akik megveszik.
2012. dec. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Einhell gyártmányú körfűrész vásároltam nemrégen.

Rendkívül jó a minősége, és viszi a fát mint a vajat!!!

2012. dec. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jó,de meddig? És ha jövő héten bedöglik akkor veszel helyette másik ugyanilyet.Ezekről az emberekről beszéltem,és az ilyenek miatt fejlődik a kínai gazdaság.

Elárulom neked hogy egy jó minőségű fűrészkorong kerül annyiba mint amennyiért ők az egész gépet adják.Láncfűrészeknél ugyanez a helyzet,egy márkás vezető árán megkapod az egész fűrésznek látszó tárgyat.Szerinted meddig bírja? Vízszivattyúkról meg ne is beszéljünk.Mert annyit se érnek.

2012. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

23:22


Köszi, de nem vagyok egy kisgyerek, hogy kioktassál!!

Komoly gépparkom van, és el tudom dönteni, hogy mi a jó.

Ez úgy viszi a bútorlapot, mint a vajat.

Ráadásul 2 év garancia van rá, és márkaboltban lett véve.


Nem kell minden kínai terméket egy kaptafa alá venni.

2012. dec. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem oktatlak ki,csak szabad vélemény nyilvánítás van.Akkor jó bútorlapfűrészelést a továbbiakban.

Én rönköt fűrészelek százmázsaszámra a sajátkészítésű korongfűrészemmel.Akinek komoly a gépparkja az nem praktikerben vásárol.

2012. dec. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miröl beszéltek a kérdés lánc fürészröl szól és nem kör fürészröl azt hiszem az nem egy és ugyan az nem tudtok olvasni!!
2015. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!