Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogy tudnék otthon feliratos...

Hogy tudnék otthon feliratos pólót készíteni?

Figyelt kérdés
Egyszerűre gondoltam csak, sima fekete betűkre. Miből célszerű csinálni? (ajándékba lesz fiúnak, szóval csillámos-strasszos dolgok nem jöhetnek szóba) köszi előre is:)
2012. dec. 6. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
nagy bevásárlóközpontokban, plázákban, vannak azok a boltok ahova viszed cd-n vagy pendrive on a szöveget és ők rányomtatják bögrére pólóra naptárt csinálnak na olyan boltot keres fel szerintem tuti megcsinálják , de néztem Media Marktba már nem tudom mennyiért (azt hiszem 1500ft volt 3 db , de ez nem 100% nem akarok hülyeséget mondani)vasalható matrica papírt ha van nyomtatód akkor te is tudsz csinálni bármilyen szöveget és vasalhatod is , de nézd meg hogy neked milyen nyomtatód van ,mert nem mind1 ,hogy milyen lehet a te nyomtatód nem is jó ahhoz a papírhoz de az a biztos ha megkérdezed az eladót ha ezt választod hogy te nyomtatod
2012. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2012. dec. 7. 21:56
 3/3 anonim válasza:
Szia!Mik ezeknek a boltokban a neve(vagy egy konkrét boltnak)ahol ha beviszem pendrive-on a szöveget,akkor megcsinálják?
2015. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!