Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nemtudom berántani a...

Miért nemtudom berántani a láncfűrészemet?

Figyelt kérdés
Eddig szinte pöccre indult amikor megvettem nem volt rajta láncvezető meg ilyenek most h összeraktam az istenért nem akar beindulni karburátor tiszta mint a makk.Lehet h a túl sok szivatós rántások miatt meg h hidegen akartam?

2012. dec. 17. 19:24
 1/4 Zsolt75 ***** válasza:
Nézd meg a gyertyát, hogy van egy gyujtás, ad e szikrát a gyertya?
2012. dec. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze minden műKödik amit egy ilyen nyerspolgár meg tud állapítani
2012. dec. 17. 21:29
 3/4 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Ha túlszívattad akkor várj vele 3-4 órát legalább így remélhetőleg elpárolog a túlszívott benzin!Aztán tedd szívatóra próbáld berántani ahogyan röffen egyet utána tedd vissza alapjáratra és úgy rántsd be így adj neki 1-2 percet járni hogy egy kicsit bemelegedjen és aztán dolgozhatsz vele,de mindig minden tankolásnál ne felejtsd el a lánckenő olajat is utána tölteni mert különben tönkre megy a lánc(megnyúlhat,elég) és a láncvezető (kard) is és még a láncvezető kerék is elkophat eléghet.
2013. jan. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell várni semmit.Vedd ki a gyertyát fordítsd fejtetőre rázogasd ki a felgyülemlett benzint.Fogj egy öngyújtót és melegítsd fel jó forróra a gyerta azon végét ami a szikrát adja-kvázi kiszárítod az elázott részeket.Rántsál párat a gépen úgy hogy nincs bent a gyertya majd tekerd be és végezd el az indítást a szokott módon.Ha így sem indul akkor te egy szőke nő vagy és ereggy főzni ne piszkáld az ember holmiját.
2019. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!