Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A "praktikus" barkácsáruházban...

A "praktikus" barkácsáruházban kapott Prémium kártyával milyen kedvezményeket lehet igénybe venni?

Figyelt kérdés

Lehetőleg értelmesebb válaszokat várok annál, hogy menjek el és kérdezzem meg!

Köszi.


2009. aug. 23. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Annyira értelmes nem vagy, hogy a net mellett ülve megnézd az áruház honlapját, de értelmes válaszokat kérsz.

Nem semmi.


Itt a honlap, elolvasni remélem tudod:

[link]

2009. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb, mikor ott jártunk, akkor mindenre 10% engedményt adtak a kártyával. Mindig mást adnak olcsóbban vele. Figyelni kell az akciós újságot!


(Off: Azért nem kell annyira leszólni a kérdés íróját. Nekem is volt számtalan rossz tapasztalatom a válaszadókkal.

Ezen kívül például nagyon sokan kérdezik a közlekedés témakörben, hogy hogy lehet BKV-val ide-oda eljutni. Ezzel az erővel őket is le lehetne cseszni, hogy jegyezzék már meg ezt az oldalt: [link]

Én mégis mindig türelmesen és kultúráltan elmagyarázom nekik.

On.)

2009. aug. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A segítséget köszönöm, de a bunkó stílusodat megtarthattad volna magadnak kedves első!


Például az ilyenekhez mit szólnál? http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__barkacsolas__382102


Én is leb@szhattam volna a kérdezőt, hogy ott ül a gép előtt, akkor mért nem használja az áruház weboldalán a termékkeresőt. De nem ezt tettem, hanem válaszoltam neki mindenféle személyeskedő megjegyzés nélkül.

2009. aug. 26. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!