Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hol olcsóbb Budapesten építőan...

Hol olcsóbb Budapesten építőanyagot vásárolni felújításhoz? Barkácsárúházban vagy "kis sarki" szakkereskedésben?

Figyelt kérdés
Lakásfelújításra készülünk és jó lenne tudni, hogy a szükséges anyagokért (pl.csempe, csemperagasztó, festék, szaniter, kád,konnektor, lámpa stb.) melyik helyre menjünk.
2011. márc. 29. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon egyszerű! Elmész mindkettőbe és megnézed az árakat, vagy kérsz ajánlatot és összehasonlítod!:)
2011. márc. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan azért kérdezem, mert kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. Elég macerás végigjárni a létező összes ilyen kereskedést, áruházat. Több tucat van.
2011. márc. 29. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Pedig ez máshogy nem megy. Nem biztos,hogy ami másnak olcsó volt, az neked is az lesz, vagy hogy neked is adnak annyi kedvezményt, mint másnak!

Én építkeztem, nem felújítottam. Két hónapot csak annak szenteltem,hogy árajánlatokat kérjek. Vagy emilben, vagy faxon. Elküldtem az anyagmennyiséget és kértem rá ajánlatot. Ezt nem szabad elkapkodni, mert óriási különbségek lehetnek kereskedések között. Mi speciel az építőanyagot nem is a saját városunkban vettük, mert még 30 km-ről is elhozatva 400 ezerrel olcsóbb volt, mint itt bárhol! Szóval, ha jó árat akarsz, akkor utána kell járni. Persze, ha nem számít, akkor akárhol megveheted!

2011. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze, én is úgy gondolom, hogy utána kell járni a dolognak. Engem azért érdekelne a dolog, mert szeretnék találni olyan helyet/helyeket, ahol rendszeresen tudok vásárolni és nem kell mindig előröl kezdeni a keresést. Magyarán bejáratott helyet szeretnék :)
2011. márc. 29. 13:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Szanitert és egyebet gépész szakboltban érdemes megvásárolni. A többi mehet nagyobb barkácsboltokban is (... ez nem a reklám helye), tehát multiknál :S:)


Attól olcsóbban nem igen tudja senki adni, de szanitereket ott nem igen érdemes vásárolni...

2011. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mi majdnem mindent az Obiban vettünk, a járulékos anyagokat (csemperagasztó, vezetékek, stb) a mesterek hozták, ez benne volt a munkadíjukban.

tehát pl szanitert, csempét, festéket én vettem, mert fontos volt, h pont olyan legyen, amilyet én szeretnék, elvégre én használom.

a felsoroltakból van drágább és olcsóbb is. én igyekeztem összeegyeztetni a jó ízlést az árral. azt hiszem sikerült, eddig mindenki dicsérte a lakásomat.

2011. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
csempét, járólapot kapsz olcsón a multinál, szanitert is (kínai sz@rt) de ezen nem érdemes spórolni. Festékek és a hozzávaló anyagok a multinál marha drágák,festékboltban jobban jársz. Ez a tapasztalat(Miskolc)
2011. ápr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!