Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Aki már csinalt hógombot,...

Aki már csinalt hógombot, milyen "let"rakott bele? Surgos!

Figyelt kérdés
Mar probaltam glicerint, babaolajat, desztillalt vizet es ezek keverekeit, de mindben felfele ment a "hó".. Valami otlet, tapasztalat?

2012. dec. 20. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a "hóval" van a gond, hungarocell reszelékkel ne is próbálkozz!

:D

Mit használsz?

Hol vannak az ékezeteid?

2012. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem az van benne, hanem muanyag reszelek, probaltam csillamporral es kokuszreszelekel is. Hogy erted, hogy mit csinalok? :D Ajandekot, karacsonyra.

A noverem baratjanak tableten nincsenek ekezetes betuk, ezert nem irok ugy. A mar-on meg azert van, mert neha kiir javaslatokat..

2012. dec. 20. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt a csajszi elmagyarázza hogy hogyan kell hógömböt csinálni :)

2012. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. dec. 20. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy erted, hogy mit csinalok? :D"

Nem azt írtam, hogy mit csinálsz, hanem azt, kérdeztem, hogy mit használsz (mármint "hónak")!


Próbálj visszaemlékezni az általános iskola fizika óráira, és keress valami olyan dolgot, ami nehezebb a víztől! A műanyagok nagy része nem ilyen, és ha víznél könnyebb folyadékkal kisérletezel (olaj, glicerin), akkor még rosszabb lesz az eredmény!


"A noverem baratjanak tableten nincsenek ekezetes betuk, ezert nem irok ugy."

Nyomva kell tartani a betűket, és lám előkerül az ékezet!

2012. dec. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%

Az előbb jó nagy hülyeséget írtam a víznél kiseb fajsúyú dolgokról! Pont az kell, hogy leüllepedjen a reszelék...

:(

2012. dec. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó bocsi félreolvastam. És próbáltam csillámport és műanyagot is. Mindkettőből maradt fent a víz, glicerin keveréken(és a többin is), de így is a csillámpor lett a jobb.


Képzeld el tudom, hogy kell használni a tableteket...de ezen nincs ilyen..nem vagyok hülye.. (és mielőtt ebbe is belekötsz, ezt a laptopomon írtam, azért ékezetes..)

2012. dec. 21. 18:35
 8/8 anonim válasza:
Glycerin. Patikából beszerezhető.
2014. nov. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!