Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lehetséges vékony bőrre...

Lehetséges vékony bőrre kézzel hímezni?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Mennyire nehéz? Van valami technikája, vagy ugyanúgy kell, mint anyagra?

2012. dec. 29. 08:45
 1/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
Mindenképp javaslom valami alátét anyag használatát, ami nem engedi nyúlni a bőrt!Nem tudom mennyire vagy kötve a mérethez, de ha lehet valamivel nagyobb darab bőrt kellene hagyni, mint a végleges méret és a szélénél hozzávarni valamilyen hordozó anyagot, aztán, ha a hímzés megvan, akkor már lehetne a végleges méretet kialakítani.
2012. dec. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ. Végülis sikerült, szerencsére jó nagy bőrdarabom volt, így tudtam varrni, akárcsak egy kézimunkát. Az alátét most kimaradt, de nagyon minőséges, olasz bőrre hímeztem, talán ezért, nem is nyúlott az anyag, azaz a bőr. Kicsit fáj az ujjam, de a végeredmény kárpótol.
2012. dec. 29. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!