Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek elég erős ez a...

Szerintetek elég erős ez a szerkezet? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni egy húzódzkodó állványt, amilyen a videóban is van: http://www.youtube.com/watch?v=p6LvJ8cvsMY

de egy csöppet meg is erősíteném, azzal a valamivel(nem tudom hogy hívják, de hasonló mint a T darab, ami a videóban is van, de nem 3 lyuk van rajta, hanem 4: mint a videóban kb 40 mp-nél), Tehát az első kérdés elég erős lesz e a szerkezet??

Második: hogyan hívják azt a 4-es alkatréeszt, és hol lehet olyat venni?, mert ahol láttam, hogy van az a T darab, nem láttam hogy lenne a 4-es.



2013. jan. 12. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Igy képről nehéz megmondani, add meg a méretet mm-ben és tudok segíteni.Nem értem minek a kereszt elosztó? miért nem elég a T ?Ha gyengének találod csináld az egészet vastagabb anyagból.
2013. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jaj azt elfelejtettem leírni, hogy az alja olyan lenne mint ennek, vagyis a két tartóalap között lenne egy másik rúd: [link]

és arra kellene a 4-es, így méreteket még nem tudok, mert még csak gondolkozok, meg nem tudom melyik a legnagyobb méret, mert először olyan 5cm átmérőjűre gondoltam, de lehet olyan nincs,mert az már elég vastag, de ha van 40 mm-es szerintem az is elég lesz

2013. jan. 12. 13:55
 3/8 A kérdező kommentje:
és nem kereszt elosztóra gondoltam, hanem olyan mint a T, csak még van egy lyuk rajta, de nem úgy mint a kereszt, hanem a másik irányba, azt így nem tudom leírni , de a ,második videóban látszik
2013. jan. 12. 13:57
 4/8 A kérdező kommentje:
a méretei: 2 m hosszú, 1,3-1,5 m széles, és 2-2,2 m magas
2013. jan. 12. 14:02
 5/8 A kérdező kommentje:
ilyen 4-esre gondoltam: [link]
2013. jan. 12. 14:47
 6/8 A kérdező kommentje:
most vettem csak észre, hogy a második videó kimaradt: http://www.youtube.com/watch?v=ZQr7tBScbn8
2013. jan. 12. 14:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Ilyet víz gáz fűtés szerelő boltban lehet venni és csak simán T idomnak hívják.(menetes)

ha colos csőből csinálod akkor erős a szerkezet,amúgy szépen összetákolták ez is .

2013. jan. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még:ilyet még vasműszaki boltban lehet kapni.Pl timár vasker,stb,

érdemes a timárhoz bemenni mert ott ha megveszed a csövet kb 3ezer ft 6 m ott azt méretre is vágják neked kb 50 ft vágásonként.Utána csak alapozni kell és festeni,és összerakni (menetesekre menetet vágatni)-ezt fűtészszerlő is megtudja csinálni vagy esztergás.

Üdv!

2013. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!