Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit tudok csinálni egy nylonhú...

Mit tudok csinálni egy nylonhúros gitár testéből? Valami jó ötletes kreatív dologra gondolok, a neten könyvespolcon, meg virágosládán kívül mást nem találtam.

Figyelt kérdés
A régi gitárom teljesen kihasználatlanul porosodik, és valami kreatív hasznos dologgá akarom varázsolni. Akinek van valami király ötlete az írja má' meg! :)

2013. febr. 6. 21:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

De ebben mint látod hal sincsen... így nem kell etetni, fűteni, levegőztetni.....

Gépészmérnök vagyok, hidd el megoldanám az összes szükséges dolgot, ami szükséges egy akváriumhoz, méghozzá rejtve illetve esztétikusan...

Adj egy gitárt, és megcsinálom...

2013. febr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Ha nincs benne hal, mi értelme van?


Persze, mindent meg lehet oldani, kérdés megéri-e a vesződséget és a költséget.


Én a gitárok megjavítani szoktam, nem tönkretenni. :)

2013. febr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam, hogy a képen lévőben nincsen hal, azért nincsen benne semmi halhoz kapcsolódó szerkezet, de én azt is beletenném, és halat is, és akkor már lenne értelme...

És elnézést, hogy beletiportam egy gitár javító lelkébe, de szerintem még mindig szebb és illendőbb egy ilyen akvárium, mint a fent említett virágosláda...

2013. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem tiportál bele, csak mivel azt mondtad, én adjak neked, én jeleztem, hogy eszem ágába se lenne egy gitárt azért odaadni, hogy ilyen értelmetlen és túlbonyolított dologra használja fel.
2013. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Pedig jól nézne ki a szobámban... :)
2013. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha igazán akarsz, keríthetsz egyet nagyon olcsón... :)
2013. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
... Ágytálat ...
2013. febr. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

most találtam egy ilyet:

[link]

lehet, hogy maga az ötlet nem túl eredeti, vagy írták már, de így képről nézve szerintem nagyon jó :D

2013. febr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
ja lefűrészeled előlröl a lapját megmunkálod a vágás mentén teszel rá hajtókönyököt meg egy kilincset aztán a belsejét kilakkozod és polvokat teszel bele abba a kör alakú lyukba (bocsi de nem tom mi az)ragasztasz egy tükörvagy üveg darabot a húrokaz ha vannak pedig bekenve ragasztóval különféle minta alakban ráragaszthatod az ajtóra
2013. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!