Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bejárati ajtó berakása nagyon...

Bejárati ajtó berakása nagyon hangos?

Figyelt kérdés
Milyen hangos lehet? Panelba lenne...
2013. febr. 18. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fúrni valószínűleg kell, a bontás is zajjal jár.
2013. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ügyes, hozzáértő emberek csinálják pillanatok alatt megvan. Fél éve volt vele tapasztalatom. Ezért nem szólhatnak a szomszédok, amelyik ezért szól, az már a legalja...persze sok az irigy ember...


Amikor kivetettem a kádat, komplett fürdőfelújítás volt. Azt hittem, hogy a 25 éves vas káddal mit fognak szenvedni, mi zajjal fog ez járni, a kád panelba faltól falig volt. Tudod mennyi idő alatt vették ki? Nem volt 5 perc, és már kinnt volt a kád. Felhozott egy bazi nagy kalapácsot, kettőt ráütött, a kád már két darabban volt. Jött a társa és levitték mind a két darabot. Csak lestem. 5 perc alatt nem volt ott a kád. Ügyes szakambereknek ez ennyi művelet.

Persze, ha valami olcsó pancser emberrel csináltatod, az lehet elszöszöl vele fél napot és persze attól még lehet jó. De egy ügyes vállalkozó embereinek ez pár órás munka az egész művelet.

2013. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem a szomszéd izgat,hogy mit szól. inkább az hogy kismama vagyok és már a 40. hétben vagyok. Nem -e ártalmas neki az a nagy zajongás.
2013. febr. 18. 09:37
 4/5 Ágh Ferenc ***** válasza:
Ebben az esetben lehet, hogy nem ártana mondjuk egy ismerősre bízni a felügyeletet és addig egy csendesebb helyen kivárni a befejezést! Amúgy egy délelőtt elég a zajosabb nunkák elvégzéséhez, mert ha az új ajtó miatti fúrások megvannak, onnét már kisebb zajjal jár a munka!
2013. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen zaj nem hiszem ,hogy ártana.De ha nem akarod hallani,

tegyél egy órás egészségügyi sétát,még jót is tenne .

2013. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!