Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy hetes a kisfiam és azt...

Egy hetes a kisfiam és azt vettem észre hogy nem hall. Nem riad meg a hangos kutya ugatásra és az ajtó becsapásra sem. Normális ez?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van ötlete hogy mivel tesztelhetem ?Vagy született már siket gyermeke kérem jelentkezzen mert nagyon kivagyok borulva.Sajnos a korházban nem nézték mert nem volt jó a gép és csak hétfőre kaptunk időpontot vizsgálatra de addig belebolondulok az aggódásba.Előre is köszönöm.
2008. okt. 27. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Elhiszem,hogy nagyon aggódsz próbáldki,hogy ha 1 órát felhúzol és a fülemelé teszed és ha csörög arra,hogyan reagál.Remélem minden rendbenlesz a kisbabádal.
2008. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Szi!Te irtál már igaz?Tényleg semmi zajra nem reagál?Tapsolásra v.ilyesmi kéne már!Szoritok neked,h minden ok legyen.A pocakban nem figyelted,h reag.e a zajra?A kislányom a husklof,kalapácsütésre mind.megijedt a pociban is
2008. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Én is így jártam, először örültem hogy semmi nem zavarja meg az alvásban, még a kutyánk ugatása sem,aztán megijedtem, hogy lehet nem jó a füle. De amikor leejtettem valamit a közvetlen közelében, akkor összerezzent és megnyugodtam. Utána a dokinő is mondta, hogy ismerős zajokra nem reagál, az nem baj. A kutyát már a hasamban is hallotta rengetegszer ugatni ezért nem is zavarja valószínű.
2008. okt. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, szóval próbáld meg te is hogy ha mellette leejtesz valamit mondjuk a padlóra, ami nagyot szól, elvileg összerezzen a zajtól.
2008. okt. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
fiam se reagált imserős hangokra,pl mentő szirénázására sem,itt lakunk a kórház mellett,igy azt is megszokta...tv-re se...de tényleg probáld a tapsolást mellette,vagy valami olyant ami éles hangot ad ki...
2008. okt. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én megszülettem akkor a szüleim így vették észre hogy 90százalékosan süket voltam. Persze azóta (hallókészülékem volt kb 3 éves koromig) már tökéletesen hallok, minden normális. Kérd ki egy orvos véleményét, vagy vidd el a dokihoz, az a legbiztosabb!

Kívánom a legjobbakat!!

2008. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!