Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vásároltam 1xbox 360at ameriká...

Vásároltam 1xbox 360at amerikából ez ithon nem kompatibilis az ithoni fali dugókkal vettem is áram átalakítót de az sem vált be sajnos le égett az adaptere a gépnek ha esetleg ithoni ac adaptert veszek hozzá az jó e vagy mit lehet ez esetben tenni?

Figyelt kérdés
olyan átlakítot vettem ami 220 ból 110 csinál
2009. szept. 9. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy villanyszerelő ismerős mondta,hogy nem érdemes kintről behozni elektromos dolgokat,mert a gépeket kell átalakítani,az áramátalakító nem elég.Ezért éghetett le a tiéd.Keress megy egy elektromos ügyekben jártas valakit,az megmondja,hogy mit lehet kezdeni a tiéddel.
2009. szept. 10. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, van ilyen de pontosan olyan teljesítményű adaptert kell venned mint ami az elégettre van ráírva. Egyébként nincs rá garancia hogy működni fog, ki tudja milyen károkat okozott az XBOXban a túláram.
2009. szept. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értelek, ha csak a falidugók nem stimmeltek, ahhoz kellett volna konnektorátalakítót venni, nem áramátalakítót.
2009. szept. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
elöször 1 utazó dugót vettem amitöl szerintem már leégett az xbox adaptere és utánna vettem áram átalakítós hálózati dugót és ekkor már mind2 füstölt most megpróbálok magyar adaptert venni az xbox hoz hátha de várom az ötleteket
2009. szept. 11. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindkettő elfüstölt, akkor egy szemeteszacskót vegyél és dobd bele, de még többet költeni rá felesleges.
2009. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!