Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kisebb fényezésre keresek 50L...

Kisebb fényezésre keresek 50L es kompresszort. Olajos jó lehet hozzá? Hyundait néztem 50L 32000ft ért.

Figyelt kérdés
Félek az olajostól mert volt nálam egy használt és teleköpködte a munkadarabot olajjal! Ha mégis jó hozzá, akkor mi kell még, hogy kiszűrje az esetleges olajcsöppeket a rendszerből. Esetleg elég a levegőelőkészítő?
2013. márc. 7. 02:17
 1/1 allllli válasza:

Igen csak a levegőelőkészítő kell hozzá. Ha van benne olajleválasztó. Nekem 24L-es van, olajmentes Einhell és meg vagyok elégedve vele. Tavaly lefújtam egy motort vele, meg airbrushra használom. Na meg kereket fújni, stb.

Mondjuk az olaj nélkülit nem tanácsos 15 percnél tovább járatni, mert hamar bemelegszik, meg kopik az ékszíj.

2013. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!